Kale Banyo'dan çevreci tasarım: SmartEdge Lavabo | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Kale Banyo'dan çevreci tasarım: SmartEdge Lavabo
16 Ocak 2018, SALI 14:18:07
Kale Banyo'dan çevreci tasarım: SmartEdge Lavabo
Kale Banyo, ‘SmartEdge’ lavabolar ile banyoları cazibe merkezi haline getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Akılcı çözümleri ve inovatif yaklaşımı ile banyoları konfor merkezine dönüştüren Kale Banyo, çevre dostu SmartEdge lavaboları ile ergonomi ve fonksiyonelliği birleştiriyor. Çevreye ve insana duyarlı bir yaklaşım neticesinde doğan SmartEdge lavabolar, Kale Banyo’nun ‘smart’ felsefesinden ilham alarak tasarlandı. Daha az hammadde, daha az elektrik ve daha az iş gücü kullanılarak tasarlanan lavabolar, yalın ve minimalist hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Hammade kullanımını minimalize eden ve çevre dostu olan SmartEdge lavabolar, aynı ebatlardaki lavabolara göre %40 daha hafif ve 5,5 mm inceliğe sahip. Geometrik formları sayesinde de tüm banyolar için ideal kullanım alanı yaratan lavabolar; kare, oval ve dikdörtgen formlarda tasarlanıyor.

Beyaz, mat beyaz, mat antrasit ve mat vizon renk seçenekleri ile banyolara estetik bir dokunuş katan lavaboların; 45x45 cm kare, 50x40 cm oval ve 45 cm çapındaki tezgah üzeri yuvarlak lavabo modelleri bulunuyor. Kullanıcıya birden fazla seçenek sunarak banyolar için fonksiyonel ve ergonomik alternatifler yaratan SmartEdge lavabolar, çevreci yaklaşımı ile dünyamızı da koruyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1274 kez okunmuştur.


ETİKETLER : SmartEdge, Kale Banyo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Banyo'dan çevreci tasarım: SmartEdge Lavabo


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GYODER Zirvesi’13, GCMimarlık, javier Del Pozo, Bebek, OğuzOdabaşı, Vodafone Türkiye, ‘iF Ürün Tasarım Ödülü”, Torun Center, AHR Expo fuarı, Kürşad Söylemezoğlu, Güneşpaneli, Frame, Metin Oktay, Mahir Çipil, Kalekim ve Dow Chemical, Oğuzhan Olaş, modifikasyon merkezi, BanuEvleri, Boğaziçi Üniversitesi , BirleşikArapEmirlikleri, akıllı panjur, Nilgün Dil, “Sil Taksit”, Helis Yapı, Eurosmart, Azerbaycan Hükümeti , Baumit StarContact, TheRezidorHotelGroup, SilkMove®, Osman Tuncer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.