Romantik ve sıcacık kış bahçeleri Decovita ile bu kış bahçede geçiyor! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Romantik ve sıcacık kış bahçeleri Decovita ile bu kış bahçede geçiyor!
16 Ocak 2018, SALI 14:22:06
Romantik ve sıcacık kış bahçeleri Decovita ile bu kış bahçede geçiyor!
Soğuk havalarda bahçe keyfinden mahrum kalmak istemeyenlerin tercihi kış bahçeleri, Decovita’nın ilhamını doğadan alan seramikleriyle sıcacık bir ortama dönüşüyor. Cesano Dekor serisi, doğal taş dokusu, gümüş efektli ışıltıları ve zarif desenleriyle estetik bir görünüm sunarken ahşap yüzeyli seramikler ise kış bahçelerine romantik bir hava katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yazın kendi ellerinizle diktiğiniz ağaçların üzerine yağan karı izlemek, ay ışığında hayallere dalmak ya da ailenizle dostlarınızla sohbet etmek… Bahçe keyfini soğuk havalara taşıyan kış bahçeleri, Decovita Seramik ile sıcacık ve romantik bir atmosfere dönüşüyor.

Doğal taş dokusunu gümüş efektli ışıltılarla buluşturan Cesano Dekor serisi, eskitilmiş görünümlü zarif desenleriyle estetik bir tarz sunuyor. Üzerinde yürürken tıpkı taşa basıyormuş hissi veren ürün, kış bahçesinin camlarından süzülen güneşi yansıtarak mekana ferahlık katıyor.

Decovita’nın ahşap görünümlü seramikleri ise, kış bahçelerine sıcacık bir hava veriyor. Meşeden kiraz ağacı desenine, country’den vintage tarzına uzanan seçenekleriyle kış bahçelerine eşsiz bir uyum sağlayan ahşap serisi, güneşte sararmadığı, ıslak ve nemli alanlarda kabarmadığı için kış bahçelerinde güvenle kullanılabiliyor.

Decovita’nın tüm ürün grupları hem yer hem de duvarda uygulanabiliyor. Büyük ebatlarıyla modern ve trend bir görünüm sergileyen seramikler, zengin renk paletiyle de her zevke hitap ediyor.

 KAYNAK: İnşaat&Yatırım1259 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Romantik ve sıcacık kış bahçeleri Decovita ile bu kış bahçede geçiyor!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muzaffer Ergöz, Toyo Çelik, Sinema Paketi, YeniTipİmarYönetmeliği, Mehmet Even, Cem Uzan, IÐDIR-NAHÇIVAN GAZI, varioSpeed, Türkerler İnşaat, Boyner Holding, Tepe Aura, Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Projebeyaz International, Mersin Akkuyu Nükleer Güç Santrali , Oğuzhan Demirhan, Ahmet Taçyıldız, Ümit Nazlı Boyner, "Güzel Sanatlar Üniversitesi Modeli, NükleerGüçSantrali, İzmir/Güzelbahçe, Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel, Nayman Mimarlık, Cumhuriyet, Middle East Electricity Fuarı, Niki Elektronik, Ergenç Metal, Musk, Ayşe Sargın, Creavit Planet Armatür Serisi, GROHE SilkMove® ES,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.