İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta
26 Ocak 2018, Cuma 12:29:49
İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta
Ahşap doku ve pastel renk seçeneklerinin etkileyici uyumu: Molta&Solido
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İntema, bir mutfakta aradığınız sihirli birleşimi Molta&Solido ile sunuyor. Molta&Solido, ahşap dokusu, çağdaş çizgileri, işlevsel kullanım alanları ve pastel renk seçenekleriyle de huzur veren bir mutfak olarak öne çıkıyor. Tasarımlarıyla mutfağı evin kalbine taşıyan İntema, kullanıcılarına yenilikçi bir mutfak deneyimi yaşatıyor. İntema’nın Molta&Solido mutfağı hem klasik hem de modern sevenleri tek bir mutfakta buluştururken, zıt iki modelin etkileyici uyumu pastel renk dokunuşlarıyla tamamlanıyor.

Büyülü birleşim: Molta

Molta, ahşap dokusu, çağdaş çizgileri ve işlevsel kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. Estetik algısı zıtları birleştirmek olan Molta, doğal ahşap kaplaması ile klasiğin değerini modern bir platforma taşıyor. Molta; düz renkli diğer modeller ile etkileyici bir kombin yapmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda mutfakta güçlü bir estetik de yakalıyor. 

Pastelin sakin dokunuşu: Solido

Solido, parlak akrilik kapaklar ve pastel renk seçenekleri ile bir mutfakta aranan sakinliği ve huzuru yansıtıyor, keyifle vakit geçirilen bir alan haline getiriyor. İster tek ister çift kenar bandı renk alternatifleriyle de detaylara daha fazla önem veriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1218 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KÖİ, Merten serisi, Elite, Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi, Artuğ Çetin, Stonemart, Temelli, GAMA Enerji, İsttanbul Yapı, Mirage Rezidans, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş, Global Holding, Ajans Press, kent, Gökçeada, KAÇUV, Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe), Soyak Siesta, Adalı Holding, BDR THERMEA GROUP, Sensormatic Güvenlik Hizmetleri, OPET, R’ESTATE CENTER, Sunar Grup, Yooİstanbul, WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler, Java serisi, Yılın En İyi Uluslararası Projesi, Benim Masalım, ZeynepBodurOkyay,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.