Mor Ötesi… 2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Mor Ötesi… 2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde
26 Ocak 2018, Cuma 15:55:44
Mor Ötesi… 2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde
Dünyanın renk otoritesi Pantone, 2018’in rengini yaratıcılık ve icatlara ilham veren mavi tabanlı bir moru ifade eden Ultra Violet olarak belirledi. Kişiye özel mobilya tasarımlarıyla ön plana çıkan Art Design, ipeksi kadife ve ebru sanatıyla harmanlanan masif lake ahşabın hayat bulduğu, yılın rengiyle özdeş Victorya salon takımıyla, evinize elegans bir ihtişam kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yeni yılın trend notları her sektörde kendini göstermeye başladı. Mumluklardan pijama takımlarına, yastıklardan yemek takımlarına kadar aklımıza gelebilecek her ürün, yılın trend ruhunu temsil eden mora bürünüyor. Gücün, ihtişamın ve aynı zamanda 2018’in en trend rengi seçilen mor, zamansız grinin kendine özgü moduyla evlerimizle buluşuyor.

Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde yeniliğin ruhunu yaşamak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Victorya salon takımı ile evlere morun asaletini taşıyor. 2018’in otoritelerce kabul edilen rengi Violet, mor ipeksi kadife ile masif ahşabın kullanıldığı Victorya, son dönemin trendi Art Deco tasarımın da alameti farikalarından biri. Mor ile grinin muhteşem aurasını bir kez daha gözler önüne seren Victorya salon takımı için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, “Victorya salon takımı, evlerine 2018 yılının trendinden doğan asaleti taşımak isteyen müşterilerimiz için tartışmasız en doğru seçenek.

Mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Victorya salon takımının cilasını yaparken gri ve antrasit tonlarını ebru sanatı ile birleştirip, ince hatlarda gümüş varak kullanarak masif ahşaba son dokunuşunu verdik. Konsol ve masa üstlerine el işçiliği ile mermer efektleri uygulayarak, kumaşlarda gri ve mor tonlarını sergiledik. Morun asaleti ile mükemmel bir uyum oluşturan, ipeksi kadife kumaş ile de Art Deco bir tasarıma imza attık. İnanıyoruz ki Victorya, trend olanı hemen evine uyarlamak isteyenlerin büyük beğenisini kazanacak. ”Açıklamasında bulunuyor. Yeni yılın trend rengini mobilyalarınızda görmek istiyorsanız, birçok model alternatifi ve aklınızdaki tasarımların gerçek hallerini bulacağınız MODOKO’daki Art Design mağazasına uğramanız yeterli. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1356 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Art Design Victorya ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mor Ötesi… 2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
‘Tasarım Kültürü Deneyimleri’, Umutİyigün, Grez, Bahaş Holding, ISKFranfurtFuarı, Bambino XVII, Avia Park AVM, Chilled, Ukra İnşaat, Veryeriler İnşaat, Demir İnşaat, Shira Serisi Klimalar, Ekolojik Bina, Abdulvahap Olgun, “Dekorasyonda ilk adres, ikidesigngroup, MançoMimarlık, Atapark, JLL Türkiye, THY Genel Müdürü Temel Kotil, İşSağlığıveGüvenliği, Keleş Center Airport, HakanÇağlar, Schneider Electric Pazarlama Kurulu Başkanı Aaron Davis, Şehir Hastanesi, Paşa Karadeniz, WAFMimarlıkFestivali , Sarphan Finans Park Residence, NuGuardAG, Çekmeköy’de 216 Rezidans,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.