Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu
01 Subat 2018, Persembe 15:18:13
Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara  Loda dokunuşu
Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tamamlayıcı parçalar arasında yer alan dresuarlar, farklı kullanım alanlarıyla dekorasyon özgürlüğü sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tamamlayıcı parçalar arasında yer alan dresuarlar, farklı kullanım alanlarıyla dekorasyon özgürlüğü sağlıyor. Özellikle hol, antre ve kanepe arkalarında tercih edilen dresuarları bu kadar özel kılansa, mekana derinlik ve karakter katması… Loda Mobilya, dekorasyonun ana oyuncularında gösterdiği başarıyı tamamlayıcı tasarımlarda sürdürerek, özgün form ve dizayndaki dresuarlara imza atıyor.

Basic Box ile geçmiş ile bugün buluşuyor…

Retro tarzın dokunuşlarıyla zamanın ötesinde bir tasarıma dönüşen Basic Box Dresuar, meşenin dingin dokusunu yaşam alanlarına getiriyor. 70’lerin bitmeyen enerjisini tek bir tasarımda buluşturan Basic Box, zarif geçişleri ve minimal formuyla bu enerji içinde dingin alan yaratıyor. Estetik özelliklerinin yanı sıra işlevsel yönüyle de dikkat çeken Basic Box, üç bölmeden oluşan tasarımıyla en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturuyor.

Dresuarda turuncu devrimi; Spine

Sıcak tonların egemenliğinde bir tasarım olan Spine Dresuar, ahşabın yumuşak dokusunu, turuncunun canlılığı ve tazeliğiyle buluşturuyor. Klasik algının dışında özgün ve modern bir portre çizen Spine, sıra dışı ayak formu, lake gövde ve ceviz çekmece uyumu ile evinizin enerjisini yükseltiyor. Üst gövdesi ile aksesuarlarınıza özel bir alan sunan Spine Dresuar, iki adet geniş çekmecesiyle de fonksiyonelliğinden ödün vermiyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1254 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BaşYapı, P&G Türkiye, Selami Özel, DünyaKonutGünü, weber.dry 706 , Marmaroom, ZaferGül, “Almanya Federal Cumhuriyeti Tasarım Ödülü” , Nevzat Bayhan, Esra Özarfat, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Aliağa Ticaret Odası, KürşatAyhan, Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk, MAPFRESigorta, Alev Kahraman, KibarGrubu, Wacker Neuson Holding, Rexord, Diego Gronda, kuyu, Ajans Başkanı İlker Aycı, ŞişecamYıldızlarGeçidi, İTÜ Çevre ve Şehircilik UYG-AR Merkezi , Ak Plaza, Fatih Ormanı, Cengiz Kolin- Limak- Kalyon- Mapa OGG, Ottoman , Talha Çilek, Magnus,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.