Sevgililer Günü’nde “Ev”lenmek İsteyenlere Kampanya | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Sevgililer Günü’nde “Ev”lenmek İsteyenlere Kampanya
05 Subat 2018, Pazartesi 13:52:59
Sevgililer Günü’nde “Ev”lenmek İsteyenlere Kampanya
Çukurova Balkon’dan ‘’Yüzde 5 peşin, hemen taşın’’ fırsatı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’da konumlanan hemen teslim projesi Çukurova Balkon, Sevgililer Günü’nde “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası ile yeni bir yuva kurmak veya evini yenilemek isteyenleri konut sahibi yapıyor. Deniz ve orman manzaralı balkonları ve bol alternatifli daire tipleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon’dan sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek konut alanlar daire tutarının yüzde 15’ini bir yıl sonra vade farksız olarak ödüyor. Kalan yüzde 80’lik tutar içinse 120 ay banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Bu kampanya ile sadece 20 bin TL peşinat ve bir yıl sonra 60 bin TL ödeyerek 120 ayda aylık 4.500 TL taksitle “ev”lenmek mümkün. 28 Şubat’a kadar sürecek kampanya kapsamında bir diğer alternatif olarak yüzde 50 peşin ve yüzde 50 36 ay vade farksız ödeme seçeneği de sunuluyor.

İnşaat sektöründe 25 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası ile Sevgililer Günü’nde yeni bir yuva kurmak veya evini yenilemek isteyenleri “ev”lendiriyor. Eşine Sevgililer Günü’nde konforlu bir yaşam hediye etmek isteyenlere ya da sevdiğiyle yeni bir hayata adım atmaya hazırlananlara kolaylık sunan Çukurova Gayrimenkul, düzenlediği kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek Çukurova Balkon’dan hemen teslim daire fırsatı sunuyor. Konut tutarının yüzde 15’i için bir yıl sonra vade farksız ödeme imkanı tanınan projede, kalan yüzde 80’lik tutar için 120 ay banka kredisi kullanarak konut sahibi olmayı kolaylaştırmak mümkün. Bu kampanya ile örneğin 20 bin TL peşinat ve bir yıl sonra 60 bin TL ödeyerek 120 ayda aylık 4.500 TL taksitle Çukurova Balkon’dan konut alınabiliyor. 28 Şubat’a kadar geçerli olan kampanyada ikinci bir alternatif olarak yüzde 50 peşinat ödemek isteyenlere kalan yüzde 50’yi 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

Her ihtiyaca uygun alternatifli daireler

İster deniz ve adalar ister orman manzaralı daireleriyle şehrin merkezinde doğayla iç içe yaşama imkanı tanıyan Çukurova Balkon’da, 1+1’den 4+1’e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun alternatifli daire tipleri mevcut. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon, bazı dairelerde ise 30 metreye kadar teras bulunuyor. 19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1265 kez okunmuştur.


ETİKETLER : SON Grup, Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Balkon,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sevgililer Günü’nde “Ev”lenmek İsteyenlere Kampanya


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
FinansPark, Borusan Neşe Fabrikası , Aydın Bolkar, Vivian Levi, Ege Grup, Apollon, MetsanNexus, Özgür Ayçiçek, Pietra Antique, Ağaoğlu My Europe Projesi , Güneş Panelleri, Özyurt, Yaşar Kababulut, 1920 Sultanahmet Köftecisi , 6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması, OftonTurizmGrubu, Bakyapı, Başbakan Tayyip Erdoğan, alldesign 2015, Recep Ali Topçu, Crane Group, Askeri arazi, Peninsula Turizm, Tarihi ikiz binalar, İslami Otel, Sivriada da Amfitiyatro , Armoni Park, Makine ve Bilişim İhracatçıları Birliği, TopçuKışlası, Murat Özkaya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.