Farilya Asia ile Pendik‘te özel bir projeye yatırım fırsatı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Farilya Asia ile Pendik‘te özel bir projeye yatırım fırsatı
05 Subat 2018, Pazartesi 15:47:32
Farilya Asia ile Pendik‘te özel bir projeye yatırım fırsatı
Ufuk İstanbul Mesken, yatırımcıların yeni gözdesi Pendik‘te rezidans konforu sunan Farilya Asia projesini geliştiriyor. Hızla büyüyen bölgeye değer katacak Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı hastane durağına bir dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan Farilya Asia, özel lokasyonu ve kapanmaz deniz manzaralı konforlu daireleri ile yaşama değer katıyor. Kaba inşaatı tamamlanan projede 2018 Haziran ayında yaşam başlayacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul yatırımında İstanbul‘un yükselen değeri haline gelen Pendik nitelikli konut projeleriyle öne çıkarken, bölgeye değer katacak Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı ve bağlantı yollarıyla da değerleme firmalarının raporlarındaki yükselişini sürdürüyor. 

Pendik‘te özellikle metro hattına yakın projeler değerlemede öne çıkıyor. Bu projeler arasında bulunan ve proje nitelikleriyle fark yaratan Farilya Asia, hizmete girecek Kadıköy–Sabiha Gökçen metro hattı hastane durağına sadece bir dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Farilya Asia, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Pendik sahil yolu, tersane ve deniz otobüslerine 5 dakika, E-5 karayoluna 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Projenin yakın çevresinde ise lise, üniversite, hastane, AVM, adliye gibi eğitim, sağlık ve kamu kurumları mevcut. Kaba inşaatı tamamlanan proje 2018 Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek. 

Deniz manzaralı daire konforu

Çağdaş bir kent projesi olarak Pendik‘e değer katan Farilya Asia, merkezi lokasyonu, dairelerin büyük çoğunluğunda kapanmaz deniz manzarası ve Botaş parka komşu konumuyla ailelere yönelik tasarlanmış özel bir proje. 13 dönüm arazi üzerinde konumlanan projede 3 blok ve 357 seçkin daire bulunuyor. 1+1 daireler 82 - 96 m2, 2+1 daireler 109 - 159 m2, 3+1 daireler 161 - 173 m2, 4+1 daireler ise 251 m2 büyüklüğe sahip. Dairelerin net ve brüt alanları ile aralarındaki fark oranı, ilgili yasada tanımlandığı gibi uygulanıyor.

Semt yaşamı rahatlığı

Rezidans konforu ve deniz manzaralı balkon keyfini bir arada sunan Farilya Asia‘da farklı bir uygulama olarak avlu meydana yer veriliyor. Avlu meydan 32 mağazaya ev sahiliği yapıyor. Semt rahatlığı sağlayan 4.500 metrekare büyüklüğündeki avlu meydanda süpermarket zinciri, kafe ve restoranlar, yapı malzemeleri, yiyecek markaları, ev tekstili, mutfak eşyası, parfümeri, kişisel bakım, optik, eczane, kuru temizleme, banka şubesi gibi mağazalar yer alıyor. Projede %8 KDV oranı dahil olmak üzere 382.000 TL ile 845.000 TL arasında değişen daireler için kişiye özel ödeme avantajı da sunuluyor. Firmaya ait arsa üzerinde yapımı süren Farilya Asia, bankalar tarafından desteklenen projeler arasında yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1280 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ufuk İstanbul Mesken, Farilya Asia, Pendik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Farilya Asia ile Pendik‘te özel bir projeye yatırım fırsatı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
N-T Grup, Lounge, Fidan Yazıcıoğlu, DAPHolding, ÇİZMECİ METROPARK, İşModernCorner, UPM, Lazuli Nordic, EposGayrimenkul, SerdarBilgili, Outline, MuratÖzgönül, Quadro, Focus, Mar Yapı, ERCMüteahhitlik, Transform, Whisper®, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , İnciraltı Yat Limanı Projesi, Tunç Göz, Mehmet Tuza, Xairon TXP 1520, LEED EB O&M , Evaporatif Kondenser ürünleri, DerinceLimanı, Müslüm Boynukısa, Yaşar İncesu, Natural Stone, Mondelez Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.