Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek
06 Subat 2018, SALI 15:52:38
Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini  Barselona’da sergileyecek
Enerji sektöründe teknolojik ve inovatif ürünleri ile öne çıkan Teksan Jeneratör, 26 Şubat-01 Mart 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük mobil iletişim ve telekomünikasyon fuarı, Mobile World Congress’e katılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Enerji sektöründe teknolojik ve inovatif ürünleri ile öne çıkan Teksan Jeneratör, 26 Şubat-01 Mart 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük mobil iletişim ve telekomünikasyon fuarı, Mobile World Congress’e katılıyor. TÜBİTAK ile birlikte Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörünü geliştiren Teksan, sürdürülebilir güç çözümleri ile fuar ziyaretçilerinin odağında olmaya hazırlanıyor.

Telekomünikasyon dünyasının devleri Mobile World Congress çatısı altında yeniden bir araya gelecek. Dünyanın en büyük telekomünikasyon etkinliği olarak gösterilen Mobile World Congress’in bu yıl da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Her yıl yaklaşık 200 ülkeden 100 binden fazla kişinin katıldığı etkinlik önemli iş birliklerine de aracılık ediyor. Ar-Ge, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla öne çıkan Teksan Jeneratör, dünyanın dört bir yanından girişimcilere ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak bu önemli etkinlikte, Telekom sektörüne özel geliştirdiği verimli enerji çözümlerini katılımcı firmaların beğenisine sunacak.

TÜBİTAK işbirliği ile geliştirdiği Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörünün yeni tasarımını fuarda sergileyecek olan Teksan Jeneratör, daha önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılardan yoğun ilgi görmeyi bekliyor. Türkiye’de ilk, dünyada ise sayılı olma özelliği taşıyan hibrit güç sistemleri enerji verimliliğine yaptığı katkıyla öne çıkıyor. Mobile World Congress ziyaretçileri Teksan Jeneratör ürünlerini 5H 81 No’lu stantta görme fırsatı yakalayacak. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 1592 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Teksan Jeneratör, enerji, TÜBİTAK,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AlişanÇırakoğlu, DalgaKule , YAP Şili, ParkDedemanLevent, KağıtMüzesi, Kuveyt, İzmit Körfez Villaları, Barış Ekinci, Cem Eriç, Sefaİnşaat, İstanbul Pencere 2013 Fuarı, TSE Ödülü, Bien, Polyberk, Muhammet Doğan, Sabancı Üniversitesi, Pro Dimmer Serisi, 6. Olağan Genel Kurulu, TheAddressResidence, Hasan Yılmaz, Thea Blu Serisi, Alper Avdel, KibarGrubu, Yıldız Demir, "Laleli Hayat Kurtarıyor", Abdullah Bayram, Belgium Stone, MEBE ONE Khimki Plaza Projesi, MEC, Tanyer İnşaat ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.