E.C.A.’nın Yeni Kombisi Plustech İlk Kez ISK- SODEX Fuarı’nda! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
E.C.A.’nın Yeni Kombisi Plustech İlk Kez ISK- SODEX Fuarı’nda!
07 Subat 2018, Carsamba 15:08:08
E.C.A.’nın Yeni Kombisi Plustech  İlk Kez ISK- SODEX Fuarı’nda!
Elginkan Topluluğu şirketlerinden EMAS Makina, en yeni ürünleriyle iklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı’nda boy gösteriyor. Fuar kapsamında üstün teknoloji ile modern tasarımı bir araya getiren E.C.A. Plustech kombi, ilk kez sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektörüne yön veren Türkiye’nin güçlü markası E.C.A., en yeni ürünü Plustech kombiyi ilk kez ISK- SODEX Fuarı’nda tanıtıyor. Üstün teknolojileri bünyesinde barındıran Plustech’in, akıllı oda termostatı sayesinde cep telefonuyla uzaktan kontrol edilebildiğini vurgulayan EMAS Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, şu açıklamalarda bulunuyor: “Türkiye’de kombi sektörünün liderleri arasında yer alan şirketimizin en yeni ürünü olan E.C.A. Plustech’i ilk kez ISK-SODEX Fuarı’nda sergileyeceğiz. Akıllı oda termostatı aracılığıyla uzaktan kumanda edilebilen E.C.A. Plustech, yakıt tüketiminde tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcılar, akıllı oda termostatını haftalık olarak programlayabiliyor, ne kadar tasarruf sağlandığını da raporlama özelliği ile tespit edebiliyor.” 

Kombinizi uzaktan kumanda ederek faturanızı düşürün!

Büyük mavi ışıklı LCD ekranı ve kum saati formlu gövdesi ile öne çıkan Plustech’in az yakıt tüketimi ve konforlu bir kullanım vaat ettiğini vurgulayan EMAS Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, şunları ifade ediyor:

“Bu yıl pazara sunduğumuz en yeni ürünümüz Plustech, atık gaz içerisindeki su buharının yoğuşturulmasını sağlıyor. Böylelikle, atık gazda bulunan gizli ısı suya transfer edilmiş ve daha verimli ısınma sağlanmış oluyor. Plustech kombi, %102,5 enerji verimi ve %35 modülasyon oranı ile ekonomi sağlıyor. On yedi farklı üstün emniyet sistemiyle kullanıcılarına güven veren tüm kombilerimizin, akıllı oda termostatıyla uzaktan cep telefonuyla kontrol edilebiliyor oluşu, tasarruf ve konforu beraberinde getiriyor.”

“ErP Yönetmeliği’ne uygun üretim yapıyoruz”  

2018 yılı Nisan ayında uygulamaya girecek olan ErP (Energy Related Products) Yönetmeliği’nin enerji etkinliğini iyileştirmeyi ve çevreyi korumayı hedeflediğini vurgulayan Özokumuşoğlu, yönetmeliğe uygun yoğuşmalı cihazların yakıt tüketiminde %30’a varan  tasarruf sağladığını belirtiyor ve ekliyor “ 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak mevcut ürünlerimiz yanı sıra yeni ürünlerimiz, satış ve satış sonrası hizmet kanallarımız ile bu geçişi başarılı bir şekilde tamamlayacağız.”     

Minimal tasarım, tasarruflu kullanım, fonksiyonel yapı Proteus Premix kombide bir araya geliyor 

Geçtiğimiz sene piyasaya sunulan Proteus Premix kombi, küçük boyutları, zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile ISK-SODEX Fuarı’nda öne çıkan ürünler arasında yer alıyor.  Proteus Premix kombi tüketici tercihlerine göre ECO ve COMFORT modları ile istendiğinde daha tasarruflu ve daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Ayrıca gelişmiş parametre menüsüne sahip ürün, kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte “bakım hatırlatıcı modu” ile  periyodik bakım dönemlerini bildiriyor. Enerji yönetmeliğine uygun, sessiz çalışma özelliği ile Proteus Premix kombi, yüksek yanma verimi, düşük atık gaz emisyonu ve  enerji verimli pompası ile daha az enerji tüketimi sağlayan özellikleriyle fark yaratıyor. 

SCOT (Güvenli Yanma Teknolojisi) akıllı kombi, E.C.A. imzası ile tasarruf sağlıyor 

E.C.A., tam yoğuşmalı premiks kombisi SCOT’u (Güvenli Yanma Teknolojisi) Türkiye’de ilk kez yerli üretimle hayata geçirmenin gururunu yaşıyor. ISK-SODEX Fuarı’nda geçtiğimiz yıl da büyük ilgi gören SCOT, güvenli yanma teknolojisi, farklı gaz tiplerine ve basınçlarına kendiliğinden adapte olma ve soft start ile sessiz yanma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Cep telefonundan oda termostatı aracılığıyla kumanda edilebilen, kullanım suyu alışkanlıklarını kaydedip otomatik olarak çalışabilen SCOT kombinin, Design Turkey 2016  tasarım ödülü bulunuyor.  

E.C.A. kalitesi ve güvencesi klima sektörüne yön veriyor 

Emas Makina’nın E.C.A. ürün gamına son yıllarda kattığı klimalar, yüksek kaliteli kompresörleri ile uzun yıllar tasarruflu ve sorunsuz çalışma imkanı sunuyor. Tüketici konforunu artırmaya yönelik olarak tasarlanmış olan E.C.A. klimalar, akıllı klima kiti ile uzaktan kontrol edilebilme ve haftalık olarak  programlanabilme imkanı sunuyor. Niobe ve Spylos serisi split klimalar, farklı ve şık tasarımlarıyla ilgi çekerken, sessiz çalışma özelliğiyle fark yaratıyor. 

26 ülkeye ihraç edilen radyatörler, ISK-SODEX Fuarı’nda!

Smooth Dizayn radyatör, banyo ve mutfaklarda kullanıma uygun yapısı ile ön plana çıkıyor. İnce hatlı tasarımı ile Smooth Dizayn radyatör Design Turkey 2017 tasarım ödülüne layık görüldü. E.C.A Alüminyum radyatörler ise, ince ve küçük boyutlarıyla yerden tasarruf sağlıyor. Hızlı yanma ve az su ile çalışabilme özelliği, 3 farklı model ve farklı renk seçenekleri tüketicilerin tercihini oluşturuyor.    

Emas Makina’nın ISK-SODEX Fuarı’nda yer alan 7. Salon, C02 no’lu standında sergilenen E.C.A. markalı diğer ürünler arasında, tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, hermetik şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, duvar tipi ve yer tipi kazanlar, pelet kazan ve doğalgaz sayaçları bulunuyor.  

KAYNAK:İnşaat&Yatırım416 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Elginkan Topluluğu, E.C.A, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

E.C.A.’nın Yeni Kombisi Plustech İlk Kez ISK- SODEX Fuarı’nda!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AES, “2012 Yılı Genel Değerlendirmesi ve 2013 Yılı Öngörüleri”, Ofis Tekin Exclusive, İmar Planlama, IFSEC, Rönesans İnşaat, EmreMaraşlı, McKinsey Ülke Direktörü Özgür Tanrıkulu, mutfak, Mehmet Çelebiler, Vigilent, Baymak, Altan Elmas Sur Yapı, Asmalı Bahçe Şehir, 212 AVM, Faruk Çelik, Green Office Programı, Angel Serisi, İncek Green, Temesist Raf, Apple, Trump Tower, M. Nihat Ömeroğlu, Şükrü Koçoğlu, Audi Dome, Tahir Akyürek, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, Google Earth, OSWE, Multipor ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.