REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor
08 Subat 2018, Persembe 15:36:03
REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor
5 kıtada dünyanın 150’den fazla ülkesinde yaklaşık 20 bin çalışan ile faaliyet gösteren REHAU, hayata geçirdiği “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü ile tesisatçıların kazançlı çıkmasını sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kaliteden ödün vermeyen ürünleriyle ön plana çıkan REHAU, yenilikçi yaklaşımları ile tesisatçıların her zaman yanında yer alıyor. REHAU Rewards kapsamında hayata geçirilen “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü ile marka kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor.

REHAU’dan yenilikçi sadakat programı

Hayatın her alanında kullanılan REHAU ürünleri, tesisatçıların işlerine değer katmaya yardımcı oluyor. Müşterilerinin ve iş ortaklarının her zaman yanında olan REHAU, iletişimdeki yenilikçi yaklaşımları ile de dikkat çekiyor. Tesisatçılara yönelik faaliyete geçirilen “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü, uzman tesisatçıların farklı hediyeler kazanmalarına imkan tanıyor. Kulüp programına kaydolan tesisatçılar, REHAU ürünlerini kullandıkça puan topluyor ve ödül puanlar ilgili tesisatçıların hesabına işleniyor. REHAU yapı hizmetleri ürünü satın alan tesisatçılar, kazanılan puanları ödül kataloğunda yer alan ürünlerin temini için kullanabiliyor. REHAU ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanan tesisatçılar, konut sahiplerine kaliteli ve uzun ömürlü bir tesisat sistemini garanti edebiliyor.

REHAU, kalitesiyle fark yaratıyor

Yenilikçi yapısıyla, ihtiyaçları doğru analiz ederek rakiplerinden farklılaştıklarını belirten REHAU Yapı Tekniği Satış Direktörü Can Külekçioğlu, “REHAU’nun bağımsız bir araştırma kuruluşuna yaptırdığı ve tüm Türkiye’deki tesisatçıları kapsayan araştırmasına göre, Türkiye’de yapılan her üç PPR tesisat bağlantısından biri kaçak yapmaktadır. REHAU sistemi bağlantısı yüzde 100 sızdırmazlık garantisi ile son kullanıcının ve tesisatçının dostudur. Türk halkı tesisattaki kaçağı doğal kabul etmektedir. Tesisatta REHAU ile kaçak artık imkansız olacaktır. Hem tesisatçılarımızı, hem de halkımızı bu sistemi denemeleri için davet ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni projelerimizle, Türkiye’deki tesisatçılarımızın ve Türk halkının REHAU kalitesine ulaşmalarını daha da kolaylaştırıyoruz.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım312 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REHAU, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nature Side Serisi, DOC, EgeGrup, CRM, TUI oteli, Tekfen Gayrimenkul, İhsanÇulhalık, Aykar Termal Evleri, Makissos Thermal&Spa Hotel, Paintistanbul 2012, EY Yenilenebilir Enerji, Push, Mahmut Nedim Koç, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Gökhan Avcıoğlu, BursaPrestijElit , “Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti”, Baht Köşkü, Kayı Medikal, Türköz İnşaat, Eskişehir-İstanbul YHT, TUNNELExpo, Knauf Cleaneo® , WT46Y860TR kurutma makinesi, Kolombiya, DİVİD, M. Emre Çamlıbel, CulinArt, Evviva Greencity, Metsan İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.