Addo Furniture ile 'tasarımın gücü' Köln'de | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Addo Furniture ile 'tasarımın gücü' Köln'de
08 Subat 2018, Persembe 16:52:03
Addo Furniture ile 'tasarımın gücü' Köln'de
Yenilikçi ve dinamik çizgisiyle hızlı bir büyüme gösteren Addo Furniture, ofis tasarımı uzmanlığına paralel olarak yurtiçinde ve yurtdışında nitelikli projelerde de güçlü adımlarla ilerliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yenilikçi ve dinamik çizgisiyle hızlı bir büyüme gösteren Addo Furniture, ofis tasarımı uzmanlığına paralel olarak yurtiçinde ve yurtdışında nitelikli projelerde de güçlü adımlarla ilerliyor. Almanya Köln’de bulunan Türk & Alman ortaklı turizm firması Baslar Travel Center, Addo Furniture kalitesiyle dizayn edilmiş ofisiyle yepyeni bir konsepte geçiş yapıyor. Başlangıç olarak Köln ofisinde gerçekleştirilen tasarım sonrasında, firmanın farklı şehirlerdeki tüm ofislerinde ‘tasarımın gücü’nü yansıtan değişim başlıyor. 

İnovatif tasarımları, üretim kalitesi ve hızı ile sektörünün en dinamik ve yenilikçi markası olarak dikkat çeken Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda özgün çözümler geliştiriyor. Avusturya, Dubai, İsviçre başta olmak üzere 10 ülkeye ihracat gerçekleştiren marka, aynı zamanda yurtdışında projelerde de yer alıyor. Almanya’da uluslararası turizm organizasyonu gerçekleştiren ve ülkede birçok şubesi bulunan Baslar Travel Center, Addo Furniture çizgisi ile ofis tasarımını yeniden kurguluyor. Almanya genelinde 10’u aşkın ofisi bulunan turizm merkezi, tasarımın gücünü vurgulayacak değişime Köln şubesi ile başlıyor. Addo Furniture tarafından belirlenen konsepte göre projede CEO yönetici masaları, Piuma raf sistemleri, O-Live çalışma koltukları, Sezgin Aksu tasarımı Wing serisi misafir koltukları ve Fly Wood kanepe ile Slim sehpalar kullanılıyor. 

Proje kimliğine özel tasarım çizgisi ile gelişmiş üretim altyapısı

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımın gücünü yansıtıyor. 5000 m2 alanda üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı 1000 m2 yeni showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


363 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Addo Furniture, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Addo Furniture ile 'tasarımın gücü' Köln'de


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Büyükekşi, Bulut İnşaat, UETD, GüleryüzYapı, İzoredYapı, Ahmad Salehi, Amortisman , Bloomberg TV, Arnavutluk Büyükelçisi, The Abraaj Group, Enerji Verimliliği Uygulama Projesi, ÜMSA, ARCH+DSGN 2018, daikin, Levent Kafkaslı, Zafer Mutlu, NevzatTarhan, BülentAcicbe, HüseyinAslan, TALPA, NoXX Apartmanı, TGX Euro 5, DeryaAteşBozovalı, Statkraft, Stevie Uluslararası İş Ödülleri, AcarVadi, Çapa, innoterrazzo, k.maraş, SpradonVadi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.