Renault Trucks, 2019 Yılında Elektirkli Kamyon Satışına Başlayacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Renault Trucks, 2019 Yılında Elektirkli Kamyon Satışına Başlayacak
09 Subat 2018, Cuma 09:32:22
Renault Trucks, 2019 Yılında Elektirkli Kamyon Satışına Başlayacak
Renault Trucks, 2019'da yeni elektrikli araç serisini sunacağını açıkladı. Bu ürün grubu, elektrikli araçların gerçek taşımacılık koşullarında müşteriler ile test edildiği on yıllık bir deneyime dayanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Renault Trucks, 2019'da yeni elektrikli araç serisini sunacağını açıkladı. Bu ürün grubu, elektrikli araçların gerçek taşımacılık koşullarında müşteriler ile test edildiği on yıllık bir deneyime dayanıyor. Şehir içi ve kentsel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan elektrikli kamyonlar, Normandiya, Fransa'daki Blainville-sur-Orne'deki Renault Trucks fabrikasında üretilecek.

Elektrikli araç teknolojisi, Renault Trucks'ın sürdürülebilir şehir içi ulaşım stratejisinin temel taşı. Sıfır emisyonlu bu araçlar, hava kalitesini iyileştirmeye, iklim değişiminin azaltılmasına ve sessiz çalışma prensibi ile gürültü kirliliğinin ortadan kalmasına destek oluyor. Çok yakın zamanda elektrikli kamyonların, şehir merkezinde ulaşım ve dağıtım alanında vazgeçilmez olması bekleniyor. 


2009 yılından bu yana elektrikli araç alanında araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük bir yatırım yapan Renault Trucks, müşterileriyle ortak çalışmaları kapsamında geniş saha testlerine odaklanıyor. Renault Trucks’ın Guerlian, Carrefour için Stef Lojistik, Nestle ve Delanchy Lojistik Grubu gibi dünyaca ünlü lojistik projelerinde tam elektrikli 12-16 tonluk çeşitli araçlarıyla gerçekleştirdiği testler, elektrikli kamyonların kullanım koşulları, batarya, şarj olanakları ve özel bakım gereklilikleri hakkında çok önemli bir alt yapı sağladı. 

Bu test araçlarına ek olarak Renault Trucks, 2010’dan beri 4.5 tonluk elektrikli kamyonu Electric Maxity’i de müşterilerine sunuyor. Renault Trucks Enerji Verimliliği Stratejisi’nden Sorumlu François Savoye konu ile ilgili olarak; "Electric Maxity ile elde ettiğimiz ticari tecrübe, elektrikli araçların satılması, bakımı ve onarımı konusunda hızlanmamızı sağladı. Günümüzde elektrikli araçlar, 2010 yılında olmadığı kadar rekabetçi bir çözüm," diye belirtti.  Normandiya'daki Renault Trucks'ın Blainville-sur-Orne tesisine tüm elektrikli kamyonlar için özel bir montaj hattı kuruluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


382 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Renault Trucks, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renault Trucks, 2019 Yılında Elektirkli Kamyon Satışına Başlayacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SİTE-APT160, Fiber Cement, (MACEF, GörkemTaş, YalınTasarımMimarlık, Mesut Nurdoğan, İsmetYıldırım, KocaeliŞehirHastanesi, Alfemo, Nazilli Ticaret Odası, YTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabriye Pişkin, Onur Sürmeli, Multitek, CICA, Hotpoint Aqualtis, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Nidakule Ataşehir, Panelsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Maşlak, CNRİMOBMersinMobilyaFuarı, Seiso Enerji, Okay, Kiralık, MULTIBUS, Cem Sipahi, 12. Kırmızı Ödülleri, Ünal Gökmen, Özbostanİnşaat, Yıldırım Yılmaz, Altınok İnşaat, Dumankaya Modern Vadi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.