Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı GPD etkinlikleriyle hareketleniyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı GPD etkinlikleriyle hareketleniyor
12 Subat 2018, Pazartesi 12:28:03
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı GPD etkinlikleriyle hareketleniyor
Mimaride daha az enerji kullanımına yönelik çözümleriyle tanınan mimar, Ian Ritchie Türkiye'ye geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı Glass Performance Days (GPD), bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart 2018 tarihlerinde 4. kez İstanbul’da düzenlemeye hazırlanıyor. Mimarinin sosyal değerleri desteklemesi gerektiğini düşünen dünyaca ünlü İngiliz mimar Ian Ritchie, 8 Mart Perşembe günü GPD etkinliği kapsamında, Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı’nda mimarlarla ve Cam Endüstrisi ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Dünyanın öncü cam endüstrisi konferansı Glass Performance Days (GPD), bölgesel etkinlikler ayağını, 7 – 10 Mart, 2018 tarihlerinde 4. kez İstanbul’da düzenliyor. Etkinliğin bu yılki konuklarından biri de mimaride daha az enerji kullanımına yönelik çözümleriyle tanınan mimar Ian Ritchie. GPD’nin ve Reed Tüyap’ın davetlisi olarak Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı’na katılacak olan Ritchie,sürdürülebilir mimarinin günümüz ve geleceğin mimarlık dünyası için nasıl fayda sağlayacağını da mimar ve fuar katılımcılarıyla paylaşacak. Mimarinin, sosyal değerleri desteklemesi gerektiğini düşünen İngiliz mimar Ian Ritchie, az enerji kullanımına yönelik yenilikçi düşünceyi savunuyor. Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ile birlikte gerçekleşecek GPD programı, camın tasarımı, kullanımı ve işlenmesindeki yeniliklere özel bir vurgu yapacak.

Dünyadaki en son teknolojik gelişmeler burada…

REED TÜYAP tarafından bu yıl 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin ve enerji verimliliği çözümlerinin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor. Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetleri ve Avrasya Bölgesi başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen 65 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstlenen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017, üç yıldır ev sahipliği yaptığı GPD İstanbul Konferansını bu yıl fuar alanı içerisinde 4 gün süreyle, start up sunumları ve fuar katılımcılarının inovatif çözümlerinin sektörle paylaşılacağı daha kapsamlı bir konseptte sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım278 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı GPD etkinlikleriyle hareketleniyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DeryaAteşBozovalı, EranGörgen, İnovatif ve Çevreci Çözümler, YıldızHolding, Thierry Braunecker , RoyalGardenYakacık, AzmiSarıbay, ERP, SelimoğluGroup, IşıkFX, Orhan Erdem, 2015 Takvimi, Yeni Eve Merhaba, Stella Mobilya, Osnova Development LLC, Antalya OSB, Tekniksat, SGK, Prof. Dr. Okan Tuna , LG Hausys, UşakKentselDönüşüm, ESSYapı, Çukurova Bölgesel Havalimanı, Standart Pompa, Home City Pendik, LEED Gren Associate Eğitimi, Çamlıca Camii, İstanbulGayrimenkulFuarı, The Function of Form, Can Tanrıyar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.