Renovatio performans sınırlarını zorluyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Renovatio performans sınırlarını zorluyor
12 Subat 2018, Pazartesi 14:14:42
Renovatio performans sınırlarını zorluyor
Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini kullanıcıların deneyimine sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

IQ Alüminyum, sürme sistemlerinde yeniden doğuşu simgeleyen Renovatio ile performans sınırlarını zorluyor 

Müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemleriyle de farkını ortaya koyuyor. Sürme sistemlerde çoğu zaman ulaşılması zor olan performans değerleri Renovatio ile hayal olmaktan çıkıyor. Uluslararası akredite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri Renovatio’yu sınıfının en iyisi yapıyor. ‘Yeniden Doğmak’ anlamına gelen ismi ile sürme sistemlerinde yeniden doğuşu temsil eden Renovatio, hava geçirgenliğinde Class 4, su geçirgenliğinde Class 1050 Pascal, rüzgar direncinde ise Class C5/B5 derecesiyle yüksek performans arayanlar için mükemmel bir seçim oluyor.

Kullanım kolaylığı ve farklı renk seçenekleri sunuyor

Renovatio, 76 mm kanat yüksekliği, 85 mm orta kenet genişliği, 40 mm kasa yüksekliği, 14,8 mm’lik ısı yalıtım köprüsü ve 24-30 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ile 250 kg’lik kanat taşıma kapasitesine sahip. Geliştirilmiş su tahliye sistemi ve pratik aksesuar yapısı sayesinde kontrol ve kullanım kolaylığı sunan Renovatio, çok noktalı conta baskılarıyla mükemmel bir hava sızdırmazlığı sağlıyor. Renovatio, IQ Colours ve IQ Effects renkleri, özel statik renkler, harika eloksal yüzeyler ve ahşap desenler ile kullanıcılarına modern ve estetik alternatifler sunuyor. 

 KAYNAK:İnşaat&Yatırım318 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Deceuninck, Renovatio, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renovatio performans sınırlarını zorluyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DKYKartal, HiltonHotelsResort, Konut fiyat endeksi, VenedikSarayları, Tünel, Cellini Boss, LKAB kamyonları, NuhBeton, Paris, Bitcoin, Özen Makine i, Architects Partner Award, Hukukçular Towers, İzmir Bornova, Işık Üniversitesi, LEED Gren Associate Eğitimi, Bema İnşaat, SurEnerji, Hassan Ali Khayre, KuzeyKent Projesi, Dünya Mimarlık Festivali, Lübnan, Polin Kimya, Erol Çubukçu, AhmetÇalık, Kartal Adliyesi, “C Sınıfı”, Süperlig, Atlas Sağlık, Ella,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.