Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala…
12 Subat 2018, Pazartesi 14:38:22
Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala…
Yaşam alanlarına zıt renklerin çarpıcı uyumunu taşımak, siyah ve beyazla yeniden bir trend haline geldi. Oturma odasından mutfağa, banyodan çalışma odasına ve yatak odalarına kadar birçok kişi siyah ve beyazın kombinasyonu ile dekorasyonda fark yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşam alanlarına zıt renklerin çarpıcı uyumunu taşımak, siyah ve beyazla yeniden bir trend haline geldi. Oturma odasından mutfağa, banyodan çalışma odasına ve yatak odalarına kadar birçok kişi siyah ve beyazın kombinasyonu ile dekorasyonda fark yaratıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye de şimdi Thea Optima serisinin siyah çerçeve ile beyaz elektrik anahtarı ya da tam tersi beyaz çerçeve ve siyah elektrik anahtarı ile bu trendi tamamlıyor.  

İnce hatları ve yalın tasarımı ile dekorasyona zarafet katan Thea Optima, şimdi siyah beyaz kombinasyonları ile de dekorasyon tutkunlarının gönlünü fethediyor. Yaşam ve çalışma alanlarını bu renklerle daha çarpıcı hale getirmek isteyenler için Thea Optima, çerçeve ve elektrik anahtarlarında uygun seçenekler sunuyor. İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, genel olarak daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koyuyor.

Model ayrıca, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımıyla da hayata konfor katıyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M ve 2M seçenekleri; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor. 

 KAYNAK: İnşaat&Yatırım1523 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Thea Optima, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala…


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GönyeTasarım, Necmi Sadıkoğlu, Prysmian S.p.A, Ender Özatay, Üçüncü havaliman, Kiğılı, İbrahim Ertuğrul, Köktaşlar İnşaat, Durak Plus Gayrimenkul, Seba Ofis Bulvarı, Özcan Tahincioncioğlu, MBB, Buğra Berberoğlu , Halil Durna, CanÖzçiçek, Başarırİnşaat, AKBAK Otel, ELBİElektrik, KayhanÇavuşoğlu, 1.200kW 690V IP54 ATV61, PowerBoom, Kayaşehir Bulvarı, Ahmet Misbah Demircan, Big Chefs, Evani Kütahya Seramik, YiğitİDKGroup , Kadir Topbaş, VLT-Shop, çelik konstrüksiyon, İnşaat&KonutKonfreransı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.