Mutfakta sınırsız bir yaşam alanı sizi bekliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Mutfakta sınırsız bir yaşam alanı sizi bekliyor
12 Subat 2018, Pazartesi 15:11:35
Mutfakta sınırsız bir yaşam alanı sizi bekliyor
Hem üretim hem paylaşım merkezi bir mutfak: İntema Baz:Biz
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İntema Yaşam’ın kirala&pişir mutfak konsepti içerisinde satın almadan deneme fırsatı sunan ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken Baz:Biz mutfak, kullanıcıların alışkanlık ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceği, özgür ve esnek tasarımıyla rahatça hareket edebileceği sınırsız bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Müşterilerinin mutfakta geçirdiği her dakikaya değer veren İntema, mutfağı evin kalbine taşıdığı tasarımlarıyla kullanıcılara yenilikçi bir mutfak deneyimi yaşatıyor. İntema ile mutfaklar hem yemek yapmanın hem de birlikte vakit geçirmenin keyfine varılan yeni yaşam alanına dönüşüyor. 

Mutfağı yeniden tanımlamak amacıyla Şule Koç tarafından İntema için tasarlanan Baz:Biz mutfak, yaratıcılığı ortaya çıkaran bir deneyim alanı olarak yorumlandı. İntema Baz:Biz mutfak, dönüşüme, etkileşime, kişiselleştirmeye açık modülleriyle tüm kullanıcıları harekete dahil ediyor, mutfağı hem üretim hem de paylaşım merkezi haline getiriyor. İntema Yaşam’ın kirala&pişir mutfak konsepti içerisinde satın almadan deneme fırsatı sunduğu ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan Baz:Biz mutfak, 2017 Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda Üstün Tasarım Ödülü aldı. Aynı zamanda Elle Decoration dergisinin 2017 EDİDA ödüllerinde de “Mutfak” kategorisinde 1’inci seçildi.

Mutfakta sınırsız bir yaşam alanı 

İntema Baz:Biz mutfak serisi modüler yapısıyla, kullanıcıların alışkanlık ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceği, özgür ve esnek tasarımıyla rahatça hareket edebileceği sınırsız bir yaşam alanı olarak konumlanıyor. Paylaşmak için yaratılan bu alan, birlikte üretmeye, farklı ve yeni olanı denemeye teşvik ediyor. Yapısında bulunan parça ve aksesuarların işlevlerine göre önceden belirlenip tasarlanmamış olan İntema Baz:Biz, kullanıcıların yaratıcılığını kolaylıkla ortaya dökebilmeleri için düşünülmüş bir mutfak olarak dikkat çekiyor.

Ayrıcalıklı zamanlar Baz:Biz Mutfak’ta yaşanıyor

İntema Baz: Biz mutfağın yer değiştirebilen yapıya sahip mobil kiler dolabı ihtiyaç duyulan her an yanınızda yer alıyor. Masa ve tezgâhla uyumlu kanallara yerleştirebilen magnetli aksesuarlar da mutfaktaki işlemlerinizde kolaylık sağlıyor, zamanı daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor. Üst dolaplarda bulunan hareketli raflar ise istediğiniz gibi düzenlenebiliyor, taşınabilir kasa modülü arzu ettiğiniz yere taşınma özelliğiyle gerek duyduğunuz malzemeye zahmetsizce ulaşmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca 360 derecelik masa tasarımı ve duble eviye ile sensörlü aydınlatmalar mutfakta geçirilen zamanı ayrıcalığa dönüştürüyor, yaşanan her ana enerji veriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1605 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema Baz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutfakta sınırsız bir yaşam alanı sizi bekliyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Jade Serisi, SabNCancı, Agah Uğur, Altınyağ, Ermişİnşaat, İnovasyon, Finlandiya, SühaYılmaz, Batı Duvarı İnşaat, Silikonlu Özel Mat, GAN Türkiye, JohnsonControls, (İZTO), KenanDoğulu, Padua-Vigodarzere, YiğitİDK, Kütahya Seramik, “Eşini Bul”, ÇiftlikEvleri , MehmetGür, MehmetCelalKoçer, GÜBRETAŞ, Her Ses Bir Nefes Özel Ödülü, konut balonu, Eroğlu, Çevre Oscar, ESEM YAPI, Karma Evler, Ahmet Tevfik Durmaz, METROPROPERTIES,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.