Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa
13 Subat 2018, SALI 11:21:14
Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa
Duravit'in son teknolojiyle üretilen akıllı klozetleri sayesinde banyolara konforlu hijyen geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Banyolarda daha sağlıklı ve konforlu bir ortam yaratan Duravit, tuvalet ürünlerini kendinizi daha iyi hissetmeniz için hijyen ve temizliğe kesin çözümler üretecek şekilde yeniden tasarlandı. Duravit'inyenilikçi ürünlerinden SensoWash® serisi duşlu klozetler, fonksiyonları ve pratik özellikleri ile temizliğe ayrılan zamanı azaltırken, gerçek anlamda modern tuvalet hijyeni sağlıyor. 

Serinin SensoWash® Slim model klozetleri yavaş kapanır kapak mekanizması ve “rahat taharet” özelliklerine sahip. Özel tasarlanmış taharet bölümünün kullanım rahatlığının yanı sıra kolaylıkla çıkarılıp, temizlenebilir oturma kısmı hayatınızı kolaylaştıracak. Ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan The SensoWash® Starck e model duşlu klozet ise “değiştirilebilir sprey başlığı”, “enerji tasarrufu modu” ve “gece ışığı” gibi ek özelliklere sahip. Ayrıca tüm Sensowash duşlu klozetlerin narin ve zarif akıllı uzaktan kumandası sezgisel olarak da çalışabiliyor. 

Duravit klozetlerin hijyen açısından önemli bir diğer avantajı ise, fırınlama işlemi sırasında seramik yüzeyine kaplanan özel antibakteriyel HygieneGlaze 2.0 kaplama.  Bu özel antibakteriyel kaplama ise hızlı ve etkili bir şekilde mikropların %99.9’unu öldürerek, uzun süreli temizlik ve hijyeni garanti ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1526 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Duravit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HiltonİstanbulBomonti, Frank Cui , Şehit Aileleri, Boğaç Alpugan, Serel, SinpaşYapı, Victoria, Soner Keleş, Skyroof, Kars-Tiflis, Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, Kuveyt Expocity, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, CelestAnahtarPrizler , Abdulkadir Özcan, INNOVA, Ali Ağaoğlu, TEYDEB, Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Boeing, Türkiye’de Geçmiş Altyapı Projeleri ve Başarı Öyküleri” , Unopiu, Tavros Yatırım Holding, Yatrırım, Süper Çeltik, Mustafa Girgin, Neyzen Yapı, Ankara-İstanbul Hızlı Tren Hattı , TBM, Metin Esin,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.