Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu
13 Subat 2018, SALI 11:50:10
Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu
Katar’da bu yıl ikincisi düzenlenen bölgenin en büyük fuarlarından Expo Turkey By Qatar’a katılan Vefa Ön Üretimli Yapılar’ın markası Vekon, Körfez ve Ortadoğu bölgesinden birçok yatırımcıya ürünlerini ve çözümlerini anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Katar’ın Başkenti Doha’da 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, bölgenin en önemli fuarında, kendi sektöründen katılan tek marka olan Vekon standı büyük ilgi gördü. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı H. E. Sheikh bin Jassim Al Thani tarafından açılışı yapılan, katılımcı ve ziyaretçi açısından yoğun olan fuarda, Vekon ürünlerini tanıtma ve işbirliği olanağı buldu.

Prefabrike yapı, yaşam konteyneri, hafif çelik yapı ve yapısal çelik binaların tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini anahtar teslim hizmet modeliyle tek başına üstlenen Vekon, Gabon’daki 50 bin metrekarelik Toplu konut Projesini, Katar’daki 1092 konteynerli İşçi Kampını, Fildişi’ndeki Olimpiyat Köyünü, Venezuela’daki 115 bin metrekarelik Toplu Konut Projesini, Gana’daki Kiliseyi, Etiyopya’daki İşçi Kampını ve Kongo’daki Otel ve Kongre Merkezi’ni Körfez ve Ortadoğu bölgesinden birçok yatırımcıya tanıttı. Vefa’nın yurtdışı pazarları arasında önemli bir yere sahip olan Katar’da faaliyet gösteren, bir çok alt bayisi olan VekonGulf adında bir şirketi bulunmaktadır. Bu alt bayiler aracılığıyla Katar’da çeşitli projeler de gerçekleştirilmektedir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım323 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vekon, Vefa, Expo Turkey By Qatar, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Adana Mutfak Festivali, Akdeniz EDAŞ, John N. Plumpton , WM08Q460TR, Nuran Evrensel , tünel geçiş projesi, UCKGrup, 13. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Tekfen Emlak, Sultanbeyli Metrosu, P&G Türkiye, Arzu Kaliç, GREENGUARDGold, somun sıkma, W LoftDragos, Beytepe Kampusu, Dumankaya İnşaat, Salih Tolan, Gilles Ste-Croix, Gürsel Öngören, ArtaşGrup, Chiller cihazları , Bio İstanbul, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği, Emlak 2014, Erol Teknik Servis, Enat ve Altı Nokta Körler Derneği , CityCenter, Eternal Marquina Suede , NG Kütahya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.