VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi
13 Subat 2018, SALI 13:57:13
VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi
VitrA, en yeni tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA, mimar ve iç mimarlara ilham veren VitrA porselen karo koleksiyonlarındaki yenilikleri UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda tanıttı. Renklerden desenlere, yüzeylerden boyutlara, VitrA’nın en yeni endüstriyel tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serileri ilk kez UNICERA’da sergilendi. VitrA’nın yeni serilerinde grej tonları, altıgen ve tuğla ebatları, modüler ölçüler, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzey seçeneği dikkat çekiyor.

VitrA bu yıl, 3 yeni beton görünümlü karo serisi tasarladı. Clay-Cement, betonun zamansız güzelliğini kilin doğal sıcaklığıyla birleştiriyor. Newcon, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzeyinin yanı sıra, hem kaydırmaz hem de lappato görünümlü yüzeyiyle farklılaşıyor. Ash&Burn ise sıcak beton trendine öncülük ediyor ve altıgen formlarıyla öne çıkıyor. VitrA’nın en yeni karo serilerden Bricx, loft havasını evin içine taşıyan çizgisiyle, modern tasarım trendlerinin yeni gündemini yansıtıyor. Alman Tasarım Konseyi tarafıdan verilen Iconic Awards 2018’de Best of the Best (En İyilerin en İyisi) ödülünü alan Urban Blue, tasarım dünyasının yükselen trendi blue stone doğal taşının çarpıcı güzelliğini, antrasit ve gri tonlarıyla yeniden yorumluyor. Taş dokulu Slatemix serisi, zamana karşı koyan mekanlar tasarlıyor. Colorado’daki dağların renk zenginliğini, ahşabın doğal dokusuyla bir araya getiren Aspenwood, sofistike bir şıklık sunarken, modern geometrik çizgilere sahip City Rug, altıgen formu ve iki farklı renk paletiyle, sınırsız kombinasyona olanak tanıyor. Siyah ve beyazın zıtlıklardan beslenen mermer görünümlü Marmori serisi ise klasiğin modası geçmeyecek sadeliğini mekanlara taşıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1520 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA, UNICERA,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEED EB O&M , Hasanbey Lojistik Merkezi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Hande Subaşı , Beylife, Türk çelik boru sektör, AIMAG Oyunları, SMDStudio, SelimoğluGrup, Prof. Dr. Erhan Karaesmen, AğaoğluCentralPark, Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği, Türkiye PetrolRafinerileriAŞ, Hacı Hasan Şandır, Tavros Yatırım Holding, Paul Smith, Güldem Berkman, Ferroli, EYTürkiye, Elektrik Dağıtım Bölgesi, AVM Ciro Endeksi, 8. Gayrimenkul Yazlık Evler Fuarı, ArciTech, Gelişim Teknik A.Ş, Nicoletti Home, Dr. Can Fuat Gürlesel, Sarphan Finans Park Rezidans, Yatırım ödeneği, İstanbul Bağdat Caddesi, Baumit Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.