Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak
14 Subat 2018, Carsamba 10:19:10
Vefa, Gana’da  yaşam alanları yapacak
Dünyanın birçok noktasında projeleri, ön üretimli yapıları ve ürünleri ile yer alan Vefa, Gana’da Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları yapılması konusunda el sıkıştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ön üretimli yapı sektörünün önde gelen markalarından Vefa, Gana Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları inşa edecek.  Beş kişilik bir heyetle geçtiğimiz yılın Ekim ayında Vefa Holding’in Dilovası’ndaki üretim üssünü gezen Gana Savunma Bakanı Dominic Ringab Aduna Nitiwul, Vefa yetkililerini Gana’ya davet etti. Aralık ayında Gana’ya giden Vefa yetkililerini de Bakan Nitiwul, kuvvet komutanlarının da katılımıyla makamında ağırladı. Gerçekleştirilen toplantıda Gana Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları yapılması konusunda karar alındı. Toplantının ardından Vefa yetkilileri, yaşam alanları yapılacak olan arazileri de gezdi.

Öte yandan Devlet Başkan Yardımcısı Mahamudu Bawumia ve Devlet Başkanı Nana Addo Dankwa Akufo-Addo’ya ile gerçekleştirilen toplantılarda; Gana’da  prefabrike üretim tesisi yatırımı yapılması konusunda da bilgi verildi. 

Gana’nın 100 farklı bölgesinde prefabrike seçim ofislerinin yapımına da devam eden Vefa, daha önce de Gana’daki çözüm ortağı ile Tema Bölgesi’nde prefabrike kilise yapmıştı.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım472 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vefa, Gana,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TGMTrendGayrimenkulYatırım, GülmanGroup, HSE 6970, MehmetMüezzinoğlu, ZeynepEkimAker, NefleGerçekOlur, En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü, Connect Air, Sky Tower Hotel, EffieÖdülü, Botanik PArk, Mercury serisi, ErciyesDağı, Baumacol PremiumFuge, STFA Enerji Grubu, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi, En İyi Toplantı Şehri, MOD TASARIM, Hotpoint, MES, Ulvi Saran, Google Play Store, Marble İzmir Fuarı, MPİnşaat, OTİ, Tuğçelik, Prof. Dr. Klaus Peter Busse, Basın İlan Kurumu, Gürpınar, ANTIQUE VENUS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.