Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı ‘’Biz Bir Aileyiz’’ Mottosuyla Gerçekleşti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı ‘’Biz Bir Aileyiz’’ Mottosuyla Gerçekleşti
14 Subat 2018, Carsamba 15:30:03
Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı ‘’Biz Bir Aileyiz’’ Mottosuyla Gerçekleşti
Yapı sektörünün lider firmalarından Hekim Yapı A.Ş.; 13. Bayi Toplantısını, bu sene 8-11 Şubat tarihleri arasında Kıbrıs‘da, Cratos Premium Hotel’de muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı'nda, yurtiçi ve yurtdışından gelen 180'den fazla değerli iş ortağını ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sunuculuğunu Sn. Aysun Ecin’in yaptığı, Hekim Yapı bayilerinin tam katılımıyla gerçekleşen toplantı, şehitleri anma töreni ve ardından istiklal marşının okunması ile başladı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner HEKİM, Hekim Yapı A.Ş.'nin 2017’de hedefleyip gerçekleştirdiği yatırım planları ve önümüzdeki dönemde gerçekleşecek yeni hedefleri hakkında bilgi verdi. 

Hekim Holding Yapı Malzemelerinden Sorumlu Teknik Başkan Yardımcısı Sn. Özge Hekim; geçtiğimiz yıl içerisinde Ar-ge çalışmalarına başlanan renkli levha üretimini gerçekleştireceği yeni üretim hattının devreye alındığı, deneme üretimlerinin tamamlandığı ve 2018 yılı içerisinde Türkiye’nin ilk renkli fibercement levhalarının piyasaya sunulacağı müjdesini verdi. Hedeflerin kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirildiğini ve bayilere söz verildiği şekilde HekimPanel ürün gamına 7 adet yeni forma sahip sandviç panellerin Ocak 2018 tarihinde piyasaya sunulduğu bilgisini de katılımcılar ile paylaştı.

Hekim Yapı A.Ş. Pazarlama ve Satış Koordinatörü Sn. Abdullah Yaylı ise, 2017 satış rakamları, gelişmeler, yenilikler ve 2018 hedefleri ile ilgili bayilere bilgiler verdi. Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı’nda Gelişen Dünya’da Gelişen Beyin ile ilgili Sn. Dr. Kerem Dündar’ın bayiler tarafından heyecan ve dikkatle izlenen bir sunumu gerçekleşti.  Ardından 2017 yılı Hekim Yapı HekimBoard, HekimPanel ve HekimPor markalı ürünlerinde yüksek başarı gösteren bayilere, ödül ve plaketlerinin takdim edildiği bir tören gerçekleşti.

‘’Biz Bir Aileyiz‘’ diyen Hekim Yapı ve bayileri, Selçuk Balcı ve Sevcan Orhan’ın sahne aldığı iki ayrı gala gecesi ile hatıralarda hiç unutulmayacak saatler yaşadılar. Hekim Yapı gücünü bağlı olduğu; 8 şirket, 8 işletme, 191.000 metrekare üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, 1000'e yakın çalışanı, 6 kıtada 120'den fazla ülkeye ihracatı, yurtiçi ve yurt dışında 100'den fazla bayisi, 50.000 'in üzerinde referansı ile hizmet ve faaliyetlerini sürdüren Hekim Holding'ten almaktadır.

Tamamen öz sermaye ile kurulan HEKİM YAPI ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.; güçlü alt yapısı, konusunda uzman geniş kadrosu ve en önemlisi ülkemizin gelişmiş ülkeler arasında yer alabilmesi için durmadan çalışmak ve yeni teknolojiler konusunda öncü olmak misyonu ile ülkemizin geleceğe taşınmasında önemli rol üstlenen kuruluşlarından biri olmaya devam edecektir. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


457 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hekim Yapı A.Ş., ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hekim Yapı A.Ş. 13. Bayi Toplantısı ‘’Biz Bir Aileyiz’’ Mottosuyla Gerçekleşti


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ArtMix, Betek Boya, Adıyaman Bayındırlık İl Müdürlüğü, Ahmet Kurşunlu, i Bilici Termal Devremülk ve Tatil Köyü, royal port, Orman ürünleri, ÇerkezköyOSB, Murat Karaçay, Yalıtım Teknolojileri, Gurbangulı Berdimuhamedov, Doruk Özcan, İsmail Ünal, 26 Ağustos-1 Eylül 2012, NuhÇimento, çelik boru ihracatı , Yalın Enstitü Derneği, Yeşil Ytong Fabrikası, HuzzakTower , ODTÜ, Arif Özden, IşıkFX, Bilkent , 4. Betonik Fikirler Proje Yarışması, Interlight 2011 Fuarı, AGEOS, Dedeoğlu Mimarlık, ZeynepTandoğan, GeneraliSigorta, Mehmet Yılmaz Öncel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.