Bayilerle Legend deneyimi Adana’da gerçekleşti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bayilerle Legend deneyimi Adana’da gerçekleşti
14 Subat 2018, Carsamba 16:40:03
Bayilerle Legend deneyimi Adana’da gerçekleşti
Egepen Deceuninck Adana’da profesyonellerle buluştu PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, Adana Hilton Otel’de bayileriyle buluştu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Egepen Deceuninck Adana’da profesyonellerle buluştu

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, Adana Hilton Otel’de bayileriyle buluştu. Sektörle ilgili güncel konuların konuşulduğu toplantıda, bayiler Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin yalıtımını deneyimledi 

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, bayisi Baysallar Pen öncülüğünde 6 Şubat’ta Adana Hilton Otel’de sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. PVC sektöründeki son gelişmelerin, güncel sorunların, Egepen Deceuninck ürün ve hizmetlerinin ele alındığı toplantı, akşam yemeği ile son buldu. Yaklaşık 100 kişinin katılım gösterdiği buluşmada, Egepen Deceuninck standına yoğun ilgi gösteren bayiler, Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin yalıtımını deneyimledi.

Profesyonellerle buluşulan toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Siz değerli sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden son derece memnunuz. Deceuninck grubundan aldığımız güçle Türkiye’de PVC sektörünün lokomotifi lider bir kurum olarak sizlerin desteğiyle ilklerin öncüsü olmanın gururunu yaşıyoruz. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz Legend ve Legend Sürme Sistemimizi sizlerin deneyimine sunmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


459 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck, Adana ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bayilerle Legend deneyimi Adana’da gerçekleşti


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
RE/MAX Türkiye, Kuruçeşme, Hatay Eğitim Kampüsü, “Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti”, Avcılar İDO, İhracatın Yıldızları / İhracatı Teşvik Ödülleri, Ahmet Akif Demirbaş, Green Valley, BOÐAZİÇİ Elektrik Dağıtım , Lumia Metal Serisi, Minart Dekor ürünleri, ParkAdanaAVM, Fuat Atalay, Merk Solar, Jado, Zorlu Levent Ofis İstanbul, DidimİncisiKonutları, Hilmi Güler , Cersaie 2013, Çengelköy Park Evleri, ILDC2015, Migros Alaçatı, Bayram Ayçiçek, İstinye Park, “Örnek OSB”, Hakan Oktar, Soyak Holdig, Hırant Kalataş, Kamu Aydınlatma Platformu, Enderun Serisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.