Fiore By Yosi Flower Design & Gift Sıradışı Dekorasyonlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Fiore By Yosi Flower Design & Gift Sıradışı Dekorasyonlar
15 Subat 2018, Persembe 14:29:54
Fiore By Yosi Flower Design & Gift  Sıradışı Dekorasyonlar
Yosi Event markasıyla birçok projeye imza atan ve davet yönetimi konusunda hizmet veren Yosi Özvaron, Fiore by Yosi Flower Design & Gift markasıyla ürettiği mum ve çiçekleri içeren yeni koleksiyonu ile hem ruhunuza hem de gözünüze hitap ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Etkinlik tasarımıyla özel günlerinizi farklılaştıran Yosi Özvaron, yeni koleksiyonuyla istenilen renk ve boyutlarda mekanların farklı yerlerinde kullanılabilecek mum ve çiçek detayları hazırladı. Mekanlarda uzun süre kalıcı olan çiçek aranjmanları ile farklı bakış açıları sunan bu yeni koleksiyon 3 farklı isimde sizlerle buluşuyor. ‘’ Uno(1), Due(2) ve Tre(3) Fiore By Yosi ‘’ olarak hazırlanan bu koleksiyon sipariş üzerine özel günleri farklı kılarak, kişiye özel tasarlanmış çiçek seçenekleri ile hayallerinizdeki dekorasyon detaylarını, yenilikçi yaklaşımıyla gerçeğe dönüştürüyor. 

Fiore by Yosi Flower Design & Gift, adıyla karşımıza çıkan bu yeni koleksiyondaki tüm dekoratif parçaları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir, dilerseniz satın alıp sevdiklerinizi mutlu edebilir ve dilerseniz de yaşam alanlarınızda sevdiğiniz bitki ve çiçekler aranje edip farklı ve alışılmışın dışında dekoratif alanlar yaratabilirsiniz. 

Yosi Özvaron ile ilgili her detayı daha yakından görmek, tasarım ekibiyle tanışmak ve Fiore by Yosi Flower Design & Gift koleksiyonunu daha yakından incelemek için ‘’Yosi Event’’i ziyaret edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1516 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Fiore by Yosi Flower Design & Gift, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fiore By Yosi Flower Design & Gift Sıradışı Dekorasyonlar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Özcan Tahincioncioğlu, Londra Metal Borsası, Sema Hastanesi, NazeninKonaklarıÇengelköy, NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Zelio, LSV, Ev Mobilyaları, Oto world asya, Geberit HDPE , EPD System, şarap saklama dolapları, Yeni Eve Merhaba, OTOYOL , Alaçatı Hotel Viento, MMEKA, Corner, Makimsan, Sirius gömme rezervuar paneli, Doğa Bakırköy, Gümrük ve Ticaret Bakanı, kompozit, Balonriski, Fuar Merkezi, Güverte Evleri, Soğutma Kulesi, Necati Çetinkaya , Hüdevandigar Odunluk Kent Parkı, Beyoğu, Ev Dekorasyon Mağazaları,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.