Mahall Ankara ve İzmir’de Sevgililer Günü’ne Özel Tatil Hediyesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Mahall Ankara ve İzmir’de Sevgililer Günü’ne Özel Tatil Hediyesi
15 Subat 2018, Persembe 15:16:04
Mahall Ankara ve İzmir’de Sevgililer Günü’ne Özel Tatil Hediyesi
Türkerler Holding’in gayrimenkul projeleri Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir, Sevgililer Günü kampanyasında, 5 bin liralık seyahat çeki hediye ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan gruplardan Türkerler Holding’in gayrimenkul geliştirme projeleri Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara Sevgililer Günü nedeniyle düzenledikleri kampanyalarla sevenleri mutlu edecek. Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’den 20 Şubat’a kadar ev ya da ofis alanlara 5 bin liralık seyahat çeki hediye edilecek. Mahall Ankara bu hediyeye ek olarak 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası’nda peşin ve banka kredili satışlarda özel indirim fırsatları da sunuyor.

Mahall Bomonti İzmir ilkleri bir arada sunuyor

İzmir’in yaşam kalitesi, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlanan Mahall Bomonti İzmir, 2019’da tamamlanacak.

Ofis ve rezidanslardan oluşan projenin en büyük özelliği 1912’lerde fabrika binası olarak kullanılan tarihi binaların restore edilerek sosyal alanlara dönüştürülmesi. Bu binaları da içinde barındıran sosyal alanda müze, sanat evi, konser alanı, kütüphane, opera ve tiyatro salonu, sinema salonları, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve asırlık ağaçların bulunduğu yeşil alanlar mevcut. Mahall Bomonti İzmir hayata geçtiği zaman İzmir’in en önemli sosyal alanı ve buluşma noktası haline gelecek.

Mahall Ankara’da artan bir ivmeyle değer kazanıyor

Yaşamın başladığı Mahall Ankara, konumlandığı bölgeyle birlikte her geçen gün giderek artan bir ivmeyle değer kazanıyor. Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nda, projenin yanı başında yer alan bakanlık binaları, kamu kurumlarının yerleşkeleri, şehir hastanesi ve özel yatırımlar ile tam bir cazibe merkezi haline geldi. 5 dakika yürüme mesafesindeki metro ise projenin bir diğer avantajı. Bu çevresel etkilerin yanı sıra Mahall Ankara, 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği Divan hizmetinin de sunulduğu konut, ofis ve mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1421 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Türkerler Holding, Mahall Ankara, Mahal Bomonti İzmir,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mahall Ankara ve İzmir’de Sevgililer Günü’ne Özel Tatil Hediyesi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Endless Hotels Group, Murat Özkardeş, Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği , Kentsel Dönüşüm Projesi Anadolu Yakası merkezi Maltepe, WindAnkara, Faik Öztunç, “En İyi Tasarım Markası” Ödülü, Profilo Dayanıklı Ev, Günay Akalın, KayseriBüyükşehirBelediyesi, Batı Ege Gayrimenkul, Ege Group, Harris Products Group , Ziya Özhan, Vizyon İstanbul İnşaat, VL 041, Cemdağ, Cersai, GYOO InspiredbyStarck, İstanbul ZOW 2013, Bursa Modül Güneş Evi, Helsingborg Limanı Servis ve Bakım Müdürü Mats Fernebrand, Enver Ünver, AltunbükenHolding, Omexco, Rahmi M. Koç, Prime Mall Sivas, Mustafa Yılmaz, Dünya Ticaret Merkezleri Birliği , intema mutfak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.