Fortis İstanbul’un Son Dükkan Ve Home Ofislerini Eskidji Satacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Fortis İstanbul’un Son Dükkan Ve Home Ofislerini Eskidji Satacak
19 Subat 2018, Pazartesi 16:57:06
Fortis İstanbul’un Son Dükkan Ve Home Ofislerini Eskidji Satacak
İnşaat sektörünün iddialı şirketlerinden Yiğit İDK Group’un, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Basın Ekspres Yolu’nda gerçekleştirdiği Fortis İstanbul’un cadde dükkanları ve son kalan home ofisleri Eskidji’nin düzenleyeceği açık artırmayla satılacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat sektörünün iddialı şirketlerinden Yiğit İDK Group’un, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Basın Ekspres Yolu’nda gerçekleştirdiği Fortis İstanbul’un cadde dükkanları ve son kalan home ofisleri Eskidji’nin düzenleyeceği açık artırmayla satılacak.  Teslimlerin devam ettiği ve yüzde 95’inin satışının tamamlandığı Fortis İstanbul’un dokuz adet cadde dükkânı ve 61 adet home ofisinin satışı 6 Mart Salı, saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmayla gerçekleşecek. 

Yiğit IDK Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit,  konumu ve fark yaratan mimarisiyle Fortis İstanbul’un satışa çıktığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Basın Ekspres Yolu’nda Malazgirt Caddesi üzerinde yer alan Fortis İstanbul’un hem E5’ten hem Basın Ekspres Yolu’ndan direkt girişi olması, Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ve toplu taşıma imkânlarıyla ilk günden beri yatırım ve oturum amaçlı çok fazla ilgi çektiğini anlatan Önder Yiğit, Fortis İstanbul’da yer alan konutların yüzde 95’inin satıldığını ifade etti. Yiğit İDK Group olarak son kalan dokuz adet cadde dükkanı ve 61 adet home ofisin satışı için Eskidji Müzayedecilik ile anlaştıklarını belirten Önder Yiğit, “Açık artırmada cadde dükkanlarımız 6 bin 990 TL’den satışa çıkarken, home ofislerin satış fiyatı ise 239 bin TL olacak” dedi. 

Açık artırmada peşin teklif alındığını hatırlatan Önder Yiğit, istenirse şirket bünyesinde yüzde 25 peşin, 36 ay taksitle ödeme imkânı sunulacağını ifade etti.  Hem cadde dükkânlarının hem de home ofislerin satış sonrası hemen sahiplerine teslim edileceğine dikkat çeken Önder Yiğit, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde yer alan Fortis İstanbul’da son kalan dükkan ve home ofisleri almak isteyenlerin müzayedeye yoğun ilgi göstermesini beklediklerini söyledi.

Nisan 2015’te satışa sunulan Fortis İstanbul, 69 bin metrekarelik inşaat alanına sahip bulunuyor. Toplam yatırım tutarının 192 milyon TL olduğu Fortis İstanbul, 20’şer katlı, üç blok ve 705 konuttan oluşuyor. Projede 58 metrekarelik 1+0, 86 metrekarelik 1+1 A, 90 metrekarelik 1+1 B ve 125 metrekarelik 2+1 olmak üzere dört farklı tipte daire bulunuyor. Tüm daireler rezidans tapulu olduğu için sakinlerine dairelerini home ofis olarak kullanma imkanı da sunuluyor. Fortis İstanbul’da toplam 21 adet cadde dükkânı bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1457 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Yiğit IDK Group, Önder Yiğit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fortis İstanbul’un Son Dükkan Ve Home Ofislerini Eskidji Satacak


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Siemens FlexInduction, AcarlarŞirketlerTopluluğu, Thor VM2, Metropark Towers, 6 Belgrad Ormanı, Interzum Fuarı, Metin Yeşilyurt, Deck Uygulama, Aytunç Günay, LEED Gold yeşil AVM sertifikası, Kleemann Grup, 15. Uluslararası İstanbul Pencere Fuarı, Suyabatmaz Demirel, Beylife, Milas Bodrum Uluslararası Havaalanı, Alaattin Kırcalı, Ezcacıbaşı İntema, Enerji Verimliliği Strateji Belgesi, AzuraPark , EvinparkAda&Tepe, Turkmall, UlaşAkbal, Evoline, Copacabana Palace, Ömer Çelik, Evrim Karayel, Provenza, Autamarocchi, Sivasspor, Karbon salımı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.