Creavit’le Banyo Bu Tarafta ! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Creavit’le Banyo Bu Tarafta !
27 Subat 2018, SALI 14:23:30
Creavit’le  Banyo Bu Tarafta !
2018 bizim için özel bir yıl. Sektörde 55. yılımızı kutluyoruz. %23’lük pazar payımızla sektörün önde gelen markalarından biriyiz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

 Hem bizim hem de müşterilerimizin beklentileri yüksek. Bu nedenle Creavit olarak, hızla değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını doğru yerde doğru zamanda en doğru şekilde cevaplayabilmek için, sürekli olarak değişiyoruz, gelişiyoruz, yenileniyoruz. Bu nedenle yatırımlarımızı da çok yönlü ve her noktaya dokunur şekilde gerçekleştiriyoruz. Son 2 yılda üretim, tasarım, lojistik alanlarına 25 milyon dolarlık bütünleşik yatırımla birlikte iş kalitesi hedeflerimizi gerçekleştirmek amacıyla çıtamızı çok daha yükseğe taşıdık. 2017 yılında tamamlanan bu yatırımla, üretim kapasitemizi yılda 4 milyon adet banyo ve ıslak mekan çözümlemesi sunar hale çıkartmış olduk. Depo-stok ve lojistik süreçlerdeki iyileştirmelerle, müşteri taleplerimize çok daha hızlı cevap verirken, tasarım ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla da kullanıcıların farklı zevk ve önceliklerini en doğru şekilde karşılayacak çözümler sunmaya devam ediyoruz. 

Creavit yurt içinde 230, yurt dışında 150 showroom, 400 bayi, 5000 satış noktası ile 65 ülkede banyo deneyimini yeniden tanımlayan global bir Türk markası. Bu sebeple, global trendleri yakından takip ediyor, estetik algısı ve kullanım önceliklerini göz önünde bulundurarak, farklı beğenileri karşılayacak fonksiyonel ve şık banyolar sunmak için sürekli araştırma yapıyor ve üretimlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Tasarım çizgimizi güncel akımlar üzerine kurguluyor, tüketici beklentileri ve farklılaşan yaşam tarzları  ile şekillendiriyoruz. 55 yıllık sektör deneyimimizi, kullanıcılarımızın beklentileri ve tasarımcılarımızın tecrübeleriyle harmanlayarak yenilikçi ürünleri tüketiciyle buluşturmaya odaklanıyoruz. 

Creavit olarak bu sene UNICERA konseptimizi belirlerken, günümüzün mimari yaklaşımlarını, yükselen tasarım trendlerini ve tüketici tercihlerinde büyük etkiye sahip yaşam tarzlarını göz önünde bulundurduk.  Anlatımımızda sade ,net, etkileyici bir yaklaşımı benimsedik. Stand tasarım kurgumuzu, ürün hizmet ve yenilenen Creavit’i , fiziksel faktörlerin ötesine taşıyıp, ziyaretçiyle Creavit arasında duygusal bağ kurma şansı tanıyacak, Creavit’i en doğru şekilde ziyaretçiye aktarabilecek biçimde oluşturduk. Ürünlerimizde Creavit kalitesine vurgu yaparken aynı zamanda tasarım bakış açımızla da  farklı yaşam tarzlarına ve tüm estetik algılara hitap edebilir olduğumuzu göstermeyi planlıyoruz.

2018’in en çok tercih edilen en trend renkleri, Creavit ürünleri ile banyolara yenilik ve ayrıcalık getiriyor. Seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuarlar, banyo mobilyaları, armatürler, duş setleri ve aksesuar gruplarında yeni renkleri şık tasarımlarla buluşturan Creavit, bu fuarda da farklı ve iddialı banyolara sahip olmak isteyenlere seslenecek. 

Creavit’in banyolara hijyen ve tasarruf getiren kanalsız klozeti Rim-Off,  aileye eklenen modelleriyle farklı zevklere ve ihtiyaçlara özel alternatifler sunuyor. Keskin hatlı tasarımları sevenler için tasarlanan köşeli Elegant asma klozet ve standart rezervuarlı modeller Solo ve Mare ile Rim-Off ailesi büyümeye devam ediyor. Yenilikçi Rim-Off klozetler, kanalsız yapısıyla bakteri oluşumunu engelliyor, temizlikte kolaylık ve tasarruf sağlıyor.

Creavit’in bir diğer yeniliğimi ise, duvara sıfır klozetlerde Türkiye’de bir ilk olan Pratik-tak Rezervuar Dolum Setleri. Pratik-tak rezervuar dolum setleri ile  duvara tam dayalı rezervuarlı klozetleri sökmeden, iç takım değiştirmek artık çok kolay. 3-6 litre kablolu çift kademeli ve tek kademeli rezervuar dolum setleri, 3 adımda kolay ve pratik değişim yapabilmeyi mümkün hale getiriyor. 

Creavit, yeni tasarımları, gelişen banyo teknolojilerini ve değişen banyo trendlerini deneyimlemek isteyenleri CNREXPO Fuar Merkezi’ndeki Unicera Fuarı'nda 4.Hol A02 no.lu standına davet ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1377 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Creavit, UNICERA, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Creavit’le Banyo Bu Tarafta !


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zeki Poyraz, Luce, Hilal Erdoğan Şumnu, İpekiş A.Ş, Evren Başbuğ, CPA, Trump Alışveriş Merkezi, Gökhan Yenici, Winx Club grubu, YeniElevetor, İntema Yaşam, Altınyağ, Adapazarı, Exper, SRCYapı, NCadde Hayat, Norma Kanepe, LEED Sertifikalı, Civil İstanbul 15, Future Awards 2013, “Çelik Zihinler”, Şah Deniz Projesi, Burak Plaza, The Bıg5 Gaia Awards, Zorlu Gayrimenkul, SAÐLAM TAPU, golf akademisi, IT, Schüco, CODA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.