Sinpaş'tan Sancaktepe'ye yepyeni bir soluk: Metrolife | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Sinpaş'tan Sancaktepe'ye yepyeni bir soluk: Metrolife
05 Mart 2018, Pazartesi 14:03:19
Sinpaş'tan Sancaktepe'ye yepyeni bir soluk: Metrolife
Yenilikçi projelerin öncüsü Sinpaş, İstanbul’un yükselen değeri Sancaktepe’de yepyeni, prestijli bir projeyi hayata geçiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yenilikçi projelerin öncüsü Sinpaş, İstanbul’un yükselen değeri Sancaktepe’de yepyeni, prestijli bir projeyi hayata geçiriyor. Metronun yanıbaşında bulunan ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Metrolife; teraslı/bahçeli evleri, benzersiz sosyal donatılarıyla keyifli ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. 

Sancaktepe’nin en merkezi noktasında konumlanan Metrolife, hem konfor ve ayrıcalıklı bir yaşam, hem de kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Metronun yanıbaşında bulunan Metrolife; çarşısıyla, geniş peyzaj alanlarıyla, özel mimari tasarımıyla yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

Hayatın merkezine 27 dakika

Sinpaş’ın cazibe merkezi haline getirdiği merkezlerden biri olan Sancaktepe, İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden biri olmaya aday. Metrolife’tan Üsküdar’a gitmek yalnızca 27 dakika sürerken, Zincirlikuyu’ya 45 dakikada ulaşım sağlanıyor. Şehrin hem içinde hem dışında hissedeceğiniz, doğayı ve şehir hayatını birlikte yaşayacağınız Metrolife, yılın her gününü keyifle geçirmeyi vaat ediyor.

14 bin metrekarelik çarşı alanı

Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14000 m2lik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak meydan parkı ve korupark; hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzaja sahip.

Cazip ödeme planı

Sinpaş, güçlü finans yapısıyla çok cazip ödeme seçenekleri de sunuyor. 59-207 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen ev seçenekleri ile Metrolife, 366 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sakinlerini bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1279 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş, Sancaktepe, Metrolife,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sinpaş'tan Sancaktepe'ye yepyeni bir soluk: Metrolife


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BLANCOALAROS 6 S, En Başarılı Gönüllülük Programı ödülü, ESTAConstruction, Hasan Alper Önoğlu, 'Europe 40 Under 40", Barbaros Demirci, SafHolland, Viaport Asia, 216 Butik, Halil Vurarak, TUVIUS, Global Magic Brands, ARCH+DSGN 2018, Kayseri Şeker Fabrikası, MarinAküler, Oak, Toshiba, KONE, Serel Seramik, KonutYapı, Raduga Park AVM, UzmanıEceKadıoğlu, Bosch Elektrikli El Aletleri , Cengiz Yeter, TheMarmaraBodrum, aile şerhi, TTA Gayrimenkul A.Ş., Ebru Şapoğlu, Televizyon Kulesi, Baraka Mimarlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.