Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası
05 Mart 2018, Pazartesi 16:31:20
Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası
Tasarım yolculuğunun en özel durağıdır yatak odaları… Güçlü atmosferi ve enerjisiyle yaşam alanlarının en korunaklı sığınağı…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tasarımın saklı ruhunu özgün bakış açısıyla buluşturan Loda, ev stilinde yeni bir çağın kapılarını aralıyor. Sıra dışı detayları ve benzersiz duruşuyla fark yaratan Salda ile yatak odalarında ezber bozmaya geliyor.

Göz alıcı bir iddia…

Ruhu ve derinliğiyle ahşabın farklı dokularını bir araya getiren Salda Yatak odası, tasarımıyla da cesur bir tavır sergiliyor. Loft mobilya anlayışına göndermede bulunan renk detayları ve özgün bir çizgide seyreden kreatif dizayn diliyle Salda, yaşam alanlarına yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Serinin her parçası, iddialı tarzıyla güçlü bir dekorasyon anlayışı yaratırken, birinci sınıf malzemeleriyle de standartlarından ödün vermiyor. Salya Yatak Odası; maskülen karyolası, şık bir takılık görevi de gören şifonyeri ve tüm bildiklerinizi unutturacak akordiyon kapak gardırobuyla beklentilerinizin ötesinde bir tasarım ortaya koyuyor. Yüksek bir gusto temelinde hayat bulan Salda, tüm bu özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel oluşuyla da bir adım önde olmayı başarıyor. Büyük bir depolama alanı sağlayan Salda, özellikle de geniş gardırobuyla evin tüm yükünü üstlenmeye hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1661 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Palladium Antakya AVM, MTMD, Ümit Boyner , Darkmetal, Schwyz Kantonu, Bolu Highway AVM, Çankırı-Çerkeş-Karalar, Enerji Çocuk Projesi, Safranbolu, Eminönü, Reidin Emlak Endeks, Suna Ayvazoğlu, Dumankaya Finansman, EmrullahEruslu, Philips Aydınlatma Hue, Konya Ovası , Tufan Ünal, OSİAD, Aydınlık Geleceğe Destek, Milldue Majestic Serisi , IşıkFX, Ayşe Sargın, Murat Karaçay, VotorantimCimentos, Esse Nepal, Anahtar Seminerleri, Lusso, Ahes Misal İstanbul, Çanakkale Boğazı, Dekar Asmalı Hayat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.