Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall
06 Mart 2018, SALI 10:01:15
Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall
Bazı kullanıcıların konut, ofis ya da butik mağazalarda tercih ettikleri duvar kağıtları günümüzde yerini duvar panellerine bırakıyor. Dekorasyon dünyasına iddialı bir ürün olarak giren Dekorawall, farklı desenleriyle duvarlara yeni bir şıklık ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Duvar dekorasyonda yeni bir trend olarak öne çıkan duvar panelleri, farklı seçenekleri ve desenleriyle iç mekanların duvar dekorasyonuna yeni bir çözüm getiriyor. Fark yaratan modelleriyle göz dolduran Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda farklılık arayanlara yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyor.

Renkli ve dekoratif duvarlar

Uygulaması duvar kağıdına göre çok daha kolay olan, kokusuz, toksik madde içermeyen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan Dekorawall duvar panelleri gerek dekoratif görünümleri gerek ürün özellikleri ve uygulama kolaylığı ile birçok avantajı beraberinde getiriyor. Farklı tasarım çizgilerine ve desenlere sahip olan Dekorawall duvar panelleri, kullanıcılara tuğla desen, taş desen, kum blok desen, mono blok desen, ağaç blok desen ve mandarin desen olmak üzere 6 altı seri sunuyor.

Doğaltaş görünümü

Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu yapısı ve doğal taş/tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ile dekore edildikleri yaşam alanlarına çarpıcı bir derinlik kazandırıyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı da sağlayan duvar panelleri, aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak öne çıkıyor. Esnek bir ürün olması nedeniyle çarpmadan kaynaklanan yaralanmaların da önüne geçen Dekorawall, çocuk odaları, oyun alanları ve kreşler için de sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor.  Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de yer alıyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1618 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Doğaltaş, Dekorawall, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
şakayık, AtusMimarlık, KentPlusSitesi, Fransız mimar Robert Mallet Stevens, Sefaköy, Dedeman Bostancı, Ayşe Sargın, Prof. Dr. Kerem Alkin, GS, FRMA951, Mehmet Altıoklar, ilaç fuarı, Mahir Hocaoğlu, Palandöken, Doğuş GYO, Kuzey Afrika, TÜÎK, Teskon Fuarı, ş Bankası, Pompalarda Enerji Verimliliği, REIDINTürkiye, Paprat Konutları, Kentsel dönüşüm. Altıındağ, Günışığı Konakları, YPİnşaat, DengeTowers , MMM Cobra Rcs 250 cc, Murat Ülker, Akçalı Boya, Yaşamkent,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.