Büyüleyici bir ürün Geberit Setaplano Duş Zemini, Dokun ve âşık ol | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Büyüleyici bir ürün Geberit Setaplano Duş Zemini, Dokun ve âşık ol
06 Mart 2018, SALI 14:14:30
Büyüleyici bir ürün Geberit Setaplano Duş Zemini, Dokun ve âşık ol
İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği duş zemini Setaplano ile konforu kişisel hijyenle buluşturarak banyolarda hayatımızı kolaylaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği duş zemini Setaplano ile konforu kişisel hijyenle buluşturarak banyolarda hayatımızı kolaylaştırıyor. Pürüzsüz geçişleriyle banyolara minimalist bir duruş kazandıran Steplano, yüksek kaliteli yüzey malzemesinden üretilmesinin ötesinde kullanıcısına hissettirdiği ipeksi ve sıcak dokunuş hissiyle büyük beğeni topluyor. 2018 yılına ‘Güvenilir Bir Ortakla Yalnız Değilsin’ mottosuyla merhaba diyen Geberit, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Setaplano Duş Zemini ile banyolardaki özgürlüğün adı oluyor.

Teknolojik aşk…

İpeksi yumuşaklık sağlayan kaliteli ve modern yüzey malzemesinden üretilen Setaplano Duş Zemini, bakteri, mikrop veya mantar barındırmazlık, pürüzsüzlük ve kaymazlık özelliğiyle uzun yıllar kullanıcısının hayatında yer edinebiliyor. Metal, cam veya seramikten farklı olan yüzey malzemesi sayesinde kullanıcısına ipeksi bir dokunma hissi veren Geberit Setaplano Duş Zemini, devrim niteliğindeki özellikleriyle kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Geberit mühendisleri tarafından tüm detaylarına ‘maksimum hijyen’ kodlanan Setaplano, sifon etrafında kirin toplanacağı hiçbir alan bırakmayarak kullanıcısının hijyenini düşündüğünü kanıtlıyor. Ayrıca Setaplano’nun süzgeç kapağının altından kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarak, kullanıcısına kolay temizlik imkânı sunuyor. 

Öte yandan gelişmiş tasarım Geberit Setaplano Duş Zemini, kullanıcısına kolay montaj imkanı sunmanın ötesinde mekana değer katan özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Öte yandan Setaplano’nun birden çok parçası ön montajlı olarak kullanıcısına ulaşırken, izolasyon bezi fabrikada entegre edildiği için özellikle montajda olağanüstü bir güvenlik sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1643 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, Setaplano Duş Zemini,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Büyüleyici bir ürün Geberit Setaplano Duş Zemini, Dokun ve âşık ol


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Enerji Toptan Satış, Dumankaya Adres Botanik, Zest, Hiroyuki Umemura, OlimpaParkPlus, Kaçak Akım, Emaar Square Projesi , OSHA, Nef Empire State, Choe Peng Sum, OsmangaziBelediyesi, Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir, Babacan Yapı, Korkuteli, Ar Şirketler Grubu, AlaaddinAktaş, Alarko Holding, IsıYalıtım, Yaşamkent, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı, Gala Resepsiyonu , TeakSerisi, Değerler İnşası Kongresi, Fawori Boya, Plimsoll Building, Bayi toplantısı, Mercan Adası, DemosFuarcılık, TripAdvisor, Büyükçekmece Hadımköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.