Teknik Yapı şehrin merkezindeki yeşil yaşam için ön talep toplamaya başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Teknik Yapı şehrin merkezindeki yeşil yaşam için ön talep toplamaya başladı
07 Mart 2018, Carsamba 10:58:34
Teknik Yapı şehrin merkezindeki yeşil yaşam için ön talep toplamaya başladı
Yüzde 10 prim garantili ön talep başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Teknik Yapı’nın Kartal’ın merkezinde başlayacağı yeşil bir yaşam için ön talep toplanmaya başlandı. Yücel Park projesinden ön taleple daire almak isteyenlere lansman gününe kadar yüzde 10 prim garantisi veriliyor. 

Kartal bölgesinde, yemyeşil yeni bir proje için hazırlıklarını tamamlayan Teknik Yapı, satışa çıkacağı Yücel Park Sitesi’ndeki kazanç potansiyelini ön talep sürecinde garanti ediyor.  Teknik Yapı’nın nisan ayı başında satışa sunmayı hedeflediği Yücel Park projesinde, ön talep ile lansmana kadar geçen sürede gerçekleşen sözleşmeli satışlara yüzde 10 prim garantisi veriliyor. 

Bugüne kadar Kartal bölgesinde gerçekleştirdiği projelerin tamamında müşterisine yüksek kazanç sağlandığının altını çizen Teknik Yapı Yönetimi açıklamasında,  aynı fiyat politikasının Yücel Park projesinde de uygulanacağı vurgulandı. Bu kapsamda projedeki fiyatların rekabetçi seviyenin altına çekildiğinin ifade edildiği açıklamada, ön talepler için belirlenen daire fiyatlarının 299 bin liradan başlanacağı kaydedildi. Ön taleple yapılacak satışların ise toplam satışların sınırlı sayıda olacağı belirtildi.

Örnek dairelerin tamamlanması için çalışmaların hız devam ettiği bilgisini paylaşan Teknik Yapı yönetimi, lansman ve satışların önümüzdeki ay başlayacağını açıkladı. 

Toplam 825 adet lüks rezidans daireden oluşan Yücel Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daire seçenekleri yer alıyor.  Projede, daire sahiplerine ve bölgeye hitap eden 17 ticari ünite temel ihtiyaçları karşılayacak. 

Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde, denize sadece 900 metre mesafede yer alan Yücel Park projesi, yeni evliler ve çocuklu ailelerin ihtiyacı olan optimum yaşam alanlarına yönelik özel daire planları ile farklılığını ortaya koyuyor. 

Toplam 21 dönümlük alan üzerinde yükselecek olan Yücel Park projesinin içindeki 14,4 dönümlük arazide açık – kapalı spor alanları, açık hava koşu parkuru ve basketbol sahasıyla oksijen dolu bir ortamda spor yapma imkanı sunuyor.  Yükseldiği alan içinde 5 adet park bulunan proje, çocuklar için çocuk oyun alanları ve açık hava oyun alanlarına sahip. Kartal'ın en yeşil projesinde ayrıca açık havuz, sauna ve buhar odası gibi yaşamı renklendiren sosyal alanlar da yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1344 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Teknik Yapı, Kartal, Yücel Park,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teknik Yapı şehrin merkezindeki yeşil yaşam için ön talep toplamaya başladı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bosch ev aletleri, TMSD, Hebil 157, Karmod, NewPlus, Mustafa Öncül, VitoJosephino, Airpack, Beytepe, Orhan AYYILDIZ , Modbus TCP, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Index Grup, İnci, Ertuğrul Günay, TİDE, Butera King, Hüsnü Akhan, Ibis Otel, Esma Sultan Yalısı, Ahmet Ender Özgündoğdu , ürkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) Genel Müdürü Mustafa Aktaş, insay, XPS ısı yalıtım levhası, Ömer Yüngül, Paintistanbul 2014 Kongresi, Vahdettin Özcan, NovawoodElagantPark, Eternal Marquina Suede , Aziz Zimeri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.