Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk
07 Mart 2018, Carsamba 11:03:32
Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk
Yaşam alanlarına fonksiyonel ve estetik ortamlar sunmak için yaratıcı fikirlerle inovatif çözümler üreten Peli Parke ‘Golden Koleksiyonu’na kattığı yeni renk ve desen seçenekleriyle mekanları şıklaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Doğal hayatı zarafetle zemine taşıyan Peli Parke, Golden Koleksiyonu’yla çıtayı yükseltiyor. Üzerinden mevsimler geçmiş, mis gibi bahar yağmurlarını içine çekmiş ahşap görüntüsüne sahip olan koleksiyon, mekana ruhunu da taşıyor. Van Kahve, Van Gri, Bal Meşe, Beyaz, Sonsuz Çam Beyaz, Porsuk ile Antik Çam renk ve desen alternatifi bulunan Golden Koleksiyonu’na şimdi Çaykara Meşe, Kumlu Meşe, Modern Kestane, Ladik Meşe, Akmeşe ile Kömür Meşe renk ve desenleri de ekleniyor.

Doğanın tüm sıcaklığını ve doğallığını, şıklıkla muhafaza eden Golden Koleksiyonu kullanıcılarına ekonomik çözümlerin yanı sıra üstün temizlik kolaylığı da sağlıyor. Standart ölçüsü ve 4 tarafına açılmış mikro derz paneller sayesinde net görüntüyü size daha çok hissettiriyor. Koleksiyon ıslak zeminler haricinde tüm iç mekanlarda kullanılıyor. Zengin renk seçeneği ile üretilen Golden Koleksiyonu, tercih edildiği zeminlerde kusursuz bir ahenk oluşturarak mekanlarınızı seçkin kılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1650 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parke,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Adalet Parkı, İndüksiyonlu ocaklar, Hazar Transit Koridoru, TESLA, Kevin Zaba, İnanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, Tür­ki­ye İn­şa­at Sa­na­yi­ci­le­ri İş­ve­ren Sen­di­ka­sı, Renovasyon Hizmet Paketi, hpm, TT86104, Cüruflu Çimento Öğütme Tesisi, KadirTopbaş, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Via Port, Şahap Sarıer, Sırrı Güvenç, "Onur Ülke", Marshall 2013 Anahtar Rengi, Capital City Moscow Tower, Nebil Özgentürk, Odd Roar Olsen, Secret Zone, AVRUPA En İyi Uygulama 2013, Havva adası, Exen İstanbul, Mimar Serter Karataban , Öme Giyim, Giovanni Lauda, Piyano Kapı, MİNT,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.