Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
07 Mart 2018, Carsamba 14:32:36
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor. Özel olarak hazırlanan standa gelen tüm ziyaretçiler, Kalekim’in yeni nesil boyalarını, yüzlerce desen, doku, renk imkanı sunan dekoratif ürünlerini uygulama alanında test edebilecek.

Yapı kimyasalları alanında Türkiye’de açık ara birinci sırada yer alan Kalekim, faaliyet gösterdiği boya ve dekoratif sıva alanında, sadece ürün değil estetik ve teknik çözümler de sunuyor. Farklı zevk ve beğenilere göre geliştirdiği boyaların yanı sıra, trendleri değiştiren dekoratif sıvalar ile ürün gamını genişletmeye devam eden Kalekim, meslek profesyonellerini ve tüketicileri Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’na bekliyor.

KALEKİM - Salon: 9 – Stant: D 205 / İstanbul Fuar Merkezi/Yeşilköy 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 239 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul Fuar Merkezi, Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tecnica, DoubleTree by Hilton, AFDD, Ankara Atakule AVM, Mexico City, Aparici Moving Blue Serisi, Crown serisi, Plywood, ÇED toplantısı, Ali İhsan Sağlamkaya, Yapı Denetim Yasası, Fiberli, SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi A.Ş , Necmi Kadıoğlu, LaminaM® , Mitsubishi Plastics, TOKİ Başkanı, AnkutsanAŞ, Konakkale West, Murat Kayacı, Ezinç A.Ş., McKinsey Ülke Direktörü Özgür Tanrıkulu, İlkbahar, Evren Evcit, Bonuspan Premium, BakırcıYapı, FYP Proje Geliştirme, IKEA Butzweiler Homepark, Akıllı Şehirler Zirvesi, DMYatırımİnşaat ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.