Villeroy&Boch’tan yalın ve zarif banyolar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Villeroy&Boch’tan yalın ve zarif banyolar
07 Mart 2018, Carsamba 14:36:06
Villeroy&Boch’tan yalın ve zarif banyolar
Villeroy&Boch’un Patrick Frey’in imzasını taşıyan Finion banyo koleksiyonu, yalın ve zarif çizgisi, ince işçiliğiyle dikkat çekiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch’un Patrick Frey’in imzasını taşıyan Finion banyo koleksiyonu, yalın ve zarif çizgisi, ince işçiliğiyle dikkat çekiyor. 2017 iF tasarım ödülüne sahip Finion, özel seramikleri, zengin mobilya seçenekleri ve şık aydınlatma konseptiyle, banyoyu keyifli ve ayrıcalıklı bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Villeroy&Boch’un yenilikçi seramik malzemesi TitanCeram’dan üretilen lavabolar, inceliğin sınırlarını zorluyor. 6 mm kalınlığındaki lavabolar, 43 ila 130 cm arasında değişen boyutlarda sunuluyor. Kuvars ve akrilik reçineden üretilen bir diğer yenilikçi malzeme Quaryl ise Finion’ın 15 mm kalınlığındaki küvetine hayat veriyor. Tabanındaki zarif metalik halka ve aydınlatma, solo olarak tasarlanan küveti banyonun kalbine dönüştürüyor.

Finion’ın banyo mobilyaları, modüler rafları, kulpsuz kapakları ve dokunularak açılan çekmeceleriyle net bir tasarım çizgisini yansıtıyor. Ayna ve mobilyalara entegre edilen uzaktan kumandalı şık aydınlatma, banyonun havasını değiştiriyor. Villeroy&Boch’un Finion banyo koleksiyonunda, akıllı telefon şarj ünitesi ve ses sistemi opsiyonel olarak sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1652 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy&Boch, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Villeroy&Boch’tan yalın ve zarif banyolar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Emre Oral, N Şehir, BengüÖner, Nevzat Aydın, Willi Ehle, Deluxia Dragos , GülprojeExpress, Bellona, Diyarbakır OSB, İhsan Coşkun, Dremel, zmir Büyükşehir Belediyesi, TurkNet, Graniser Seramik’in Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çebi, Girne, Soleil, Barış Proje Yönetimi, Financial Times, İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği , Basın İlan Kurumu, otomobildünyasa.ş., Sinpaş Lagün, KorayTuncer, Sefa Demirbaş, Aytaç Eren, sahibinden.com, Karaca Adası, Doors, Eskidji Gayrimenkul, Sheraton Tashkent Hotel & Towers,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.