Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı
08 Mart 2018, Persembe 15:54:40
Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı
Üsküdar Belediyesi, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" etkinlikleri kapsamında kadın çalışanlarına özel kahvaltı verdi. Kahvaltıda Başkan Hilmi Türkmen, “ Kadın yoksa dünya yoktur, kadın yoksa başarı da yoktur. Kadına karşı yapılan suç insanlık suçudur. Bizler kadını hor gören, kadını hakir görmek isteyenleri tanımıyoruz, bizlerden değildir” dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Üsküdar Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeni ile kadın çalışanlarına yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla gerçekleşen kahvaltıya 620 kadın çalışan katıldı.  Gerçekleştirilen programda konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen öncelikle Türkiye’nin sınır güvenliği için sürdürülen Afrin operasyonuna değindi. Türkmen, “Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor resmen savaş halindeyiz bu zor günlerde ne yazık ki savaşın en çok mağdur olanı hanımlar, annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, çocuklarımız ve tabii ki babalarımız ama savaşın kadınlar üzerindeki etkisi bir günlük bir aylık bir yıllık değil maalesef hayatının tamamını etkiliyor’’ dedi. 

Türkmen, Kadınların toplumda varlık sebebi olduğunu, 8 Mart’ta ki anlayışın yılın 365 günü geçerli olması gerektiğini dile getirdi: “Kadına karşı şiddetin özellikle son günlerde basında çokça duyulduğu bir günde kadını küçümseyen kadını yok sayan hakaret eden onun çalışmalarını gayretlerine, emeklerine saygısızlık yapan insan olamaz. Kadına karşı yapılan” suç insanlık suçudur. Bizler kadını hor gören, kadını hakir görmek isteyenleri tanımıyoruz, bizlerden değildir.”

Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen günün anısına geleceği aydınlatan kadınlara mum dağıtırken, kadın çalışanlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programı ve hediyeler için Başkan Türkmen’e teşekkür ettiler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


452 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Metroistasyonu, Daleel Group, CrownePlazaİstanbulFlorya, Dumankaya Modern Collection, Custom Design koleksiyonu, MehmetBurakKutluğ , Mehmet Sönmez, FatihKıral, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Kırkayak, AC Yapı , GençAqua, Halide Aydınlık , Beyoğlu Salıpazarı , basamak, Yrd. Doç. Dr. Kemal Zorlu, İnverter Klima, ArtuğÇetin, Butterfly , Lovewave, BaharKampanyası, Selimoğlu Grup, VIIIAVMkonferansı, Konforia , Asınıfı, İkinci El, Gayrimenkuldeğerleme, Karaman Ziraat Odası, HESA, Yöresel Konut,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.