Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı
09 Mart 2018, Cuma 09:30:41
Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı
Ceylan İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi kapsamında Mecidiyeköy’de hayata geçirdiği 4.500 m2’lik arsa üzerine inşaa edilecek Zer Mecidiyeköy projesi için ön satışlar başladı. Ceylan İnşaat; 60 ay finansmanına ek olarak 120 aya kadar da alternatif ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olma şansı sunduğu Zer Mecidiyeköy projesi ile sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan Zer Mecidiyeköy projesi 176 lüks konuttan oluşan şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ceylan İnşaat’ın, yüzde 20’sini sattığı projesi ZER Mecidiyeköy için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat konuklarına, başlangıçta yüzde 45 kar avantajı sunduğu Zer Mecidiyeköy’de, peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Mecidiyeköy, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.

İstanbul’un merkezine altın dokunuş 

İsmini de altından alan Zer Mecidiyeköy, metroya ve çevreyoluna 250 metre olan lokasyonuyla diğer projelerden ayrılıyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine şehrin cazibesini sunan altın lokasyon 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yatırımcılarını bekliyor.

Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdüren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen alanlarla donatılan Zer Mecidiyeköy’de; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok aktivite alanı yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1439 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ZER Mecidiyeköy, Ceylan İnşaat,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ragıp Buluç , MAN Finance A.Ş, Balıkesir OSB, Original Style, SoyakKristalkule, AkfenHolding, OSİAD, Ritz-Charlton Abu Dhabi Grand Canal , Şehriyaz, Ray, Yeşil Bina Sertifikası, Trakya Döküm, Süleyman Bulak, FRMA951, WyndhamOtellerGrubu, EUbuild EE , Selman Tarmur , Elektrik Dağıtım Şirketi, Andre Nezhkin, Hilal Erdoğan Şumnu, Tollgate Projesi, Elite Grand Palas, AquaPlus, Avrupark Bahçekent, ID-ISTANBUL, Jean-Pierre Ducournau, Sheraton İstanbul Maslak Otel, Selçuklu Vadi projesi, Hakan Bulgurlu, Şili Gaz (COPEC),
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.