Cosentino’dan Silestone Eternal serisine 5 yeni renk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Cosentino’dan Silestone Eternal serisine 5 yeni renk
09 Mart 2018, Cuma 10:53:08
Cosentino’dan Silestone Eternal serisine 5 yeni renk
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taşlardan ilham alınarak tasarlanan yeni Silestone Eternal serisine eklediği 5 yeni renk ile koleksiyonun ışıltısını genişletiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taş sektöründe en rağbet gören egzotik mermerlerden iham alan, göz kamaştırıcı ‘Eternal’ serisine eklediği 5 yeni renk ile koleksiyonun ışıltısını genişletiyor. Cosentino tarafından N-Boost teknolojisiyle üretilen ve tasarım dünyasında yoğun ilgi gören Silestone Eternal serisi, estetikle fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Bianco Calacatta, Classic Calacatta, Desert Silver, Eternal Emperador ve Eternal Marfil olmak üzere 5 renk eklenen Eternal koleksiyonu, kullanıcılara zamansız bir doğallık sağlamaya devam ediyor.

Kontrast efektli Bianco Calacatta

Yeni Eternal renklerinin en ışıltılı tonu olan Bianco Calacatta, kalın ve elektrik akımlarını andıran damar örgüleri ile kontrast efekti sunarak kullanıldığı her alanda dikkatlerin kendine odaklanılmasını sağlıyor. Şık ve zarif Calacatta Classic, rağbet gören Calacatta mermerini yeniden yorumluyor. Yarı saydam görünümüyle döşeme boyunca uzanan gri damar örgüleriyle otantik bir görünüm sunuyor. İnce ve belirgin damar örgüleriyle buzu andıran Desert Silver, yarı saydam bir estetiği ifade ediyor. Klasik ve uzun ömürlü mermer trendinden ilham alan Desert Silver her türden malzeme ve mimari kullanıma uygun bir alternatif oluyor. Daha karanlık ve koyu renkli mermerlere olan talebi yansıtan toprak tonlara sahip Eternal Emperador, gelenek ve zarafeti bir arada barındırıyor. Krem tonlarında, yumuşak ve sade bir renk olan Eternal Marfil, Crema Marfil mermerinden aldığı ilhamla organik ve durgun bir estetik sağlıyor. 

N-Boost teknolojisi yeni renklerle güncelleniyor

Tıpkı koleksiyonun diğer renkleri gibi N-Boost teknolojisi, altın ve gri tonlarda olağanüstü yüzey parlaklığı ve yoğun rengiyle göz kamaştıran Silestone Eternal’ın yeni renkleri ile güncelleniyor. Bu teknoloji sayesinde yüzey, üzerinde sıvı tutmadığından kirlenmiyor ve yüzey temizliği şimdiye kadar olmadığı şekilde kolaylaşıyor. Darbeye ve çizilmelere karşı da yüksek direnç sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


355 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, Bianco Calacatta,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cosentino’dan Silestone Eternal serisine 5 yeni renk


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Eskişehir Rixos, KKDF, Deka, KozaSergisi, (SERMER), GLM 80 Professional uzaklıkölçer, "Tasarım Devi", ‘Mart Kampanyası’ , İzTowerResidence, EvinparkAdaTepeRezidans, Güneş Bahçesi, Dyojen , CWG Danışmanlık, Betek Boya Grubu, MilliTren, Villeroy & Boch, Blue Boutique, Uluslararası Kongre Tesisleri İşletmeciliği (UKTAŞ), Deceuninck Grubu, OSRAM, uğur boz, Derya Nukhet Özer, Cadde İstaNbul , Global Magic Brands, ‘‘Ortak Eğitim’’, Zorlu Alışveriş Merkezi, Kazakistan Cumhurbaşkanlığı, YSHİ, tandem, Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.