Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
09 Mart 2018, Cuma 17:12:53
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla ofis yaşamına yeni bir soluk getiren Addo Furniture, fonksiyonelliği ile dikkat çeken Ceo grubu ile modern ofislerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzün ofis trendlerini fonksiyonellik ve tasarım felsefesi ile buluşturan genç ve dinamik marka Addo Furniture, yönetici ofislerinin alışılagelmiş klasik görüntüsüne modern, çarpıcı ve şık bir yorum getiriyor. Zarif, şık ve kullanışlı formuyla dikkat çeken CEO, çalışırken ihtiyaç duyulabilecek bütün modülleri bir arada toparlayarak fonksiyonel kullanım sunuyor. Addo Design Team tasarımı olan CEO, kahverengi ve grinin klasik şıklığını ahşabın sıcak yüzeyi ile birleştiriyor. Yönetici ofislerine yeni bir alternatif getiren tasarım, asil formuyla kurumsal ifadeyi güçlendirerek prestij sağlıyor. Klasik ahşapla metal birlikteliğinde kendi tasarımını oluşturmak isteyenler için ayak, tabla ve çekmeceler istenilen renklerde dizayn edilebiliyor. 

Yeni nesil ofis yaşamına Addo imzası… 

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda ‘kimliği olan’ mekânlar yaratan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörde güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1641 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Addo Furniture, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gri Su, ataç, ÖzdisanElektronik , Coreline Ailesi, NupelFlooring, Güler Sabancı , MODSİAD, Ukra İnşaat, Dima Loginoff’, Elginkan Vakfı, Isınma, Su Tasarrufu Sağlayan Teknolojiler, M.Reşit Gediz, Doğan Cüceloğlu, Thomas Willms, Ventura Partners, Kalekim Rusya, GREET, Dekton Opera, Levent Burak Demiralp, DokaTürkiye, Gülçin Burunca, Eclipse Maslak, Juan Pablo del Valle Perochena, Provence, Jukka Aho, DERİNCE, 7. Betonik Fikirler Proje Yarışması , NeoGölpark İstanbul, Berna İlter,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.