Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor
12 Mart 2018, Pazartesi 09:40:15
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor
REED TÜYAP tarafından organize edilen Avrupa’nın ikinci Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018, ikinci gününde de tüm sektör profesyonellerini tek çatı altında buluşturmaya devam ediyor. Fuar, 24 ülkeden 644 katılımcı firmanın yanı sıra sektörün tüm bileşenlerini 10 Mart Cumartesi gününe kadar ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

REED TÜYAP, Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle düzenlenen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2018, 7 Mart Çarşamba günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. 

İnovasyon harikası ürünler için Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018

Son teknoloji kullanarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlere ev sahipliği yapan fuarın açılışında sektör profesyonellerinin yanı sıra katılımcı firmalar da yer aldı. Pencere, cam ve kapı endüstrisinin tüm yeniliklerini eş zamanlı olarak bir araya getiren fuar kapsamında birçok ürün katılımcılardan tam not aldı. 

Alüminyum yine revaçta…

Öte yandan fuar, güvenlik ve teknolojiyle entegre edilen akıllı ürünlere de ev sahipliği yaptı. Yüksek katlı binalarda kullanılmak üzere geliştirilen inovasyon harikası ürünleri de takipçileriyle buluşturan fuar, hafifliğinin yanı sıra estetik ve modern görünümüyle de günümüz inşaat sektöründe yoğun olarak tercih edilen alüminyum ürünlerini de takipçilerinin beğenisine sundu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


145 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REED TÜYAP, PÜKAB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TAV Mobile, Çam, DHL Express Türkiye, Jüpiter, AbuDhabi, Kuleli Askeri Lisesi, Tuna Taksim Otel, Uluslararası Para Fonu, Provenza, Nina Libeskind, Mimarlık sergisi, Warmhaus, Tezmaksan, Fatih Devlet Hastanesi, busbar, Su Teknolojileri, PalladiumAVM, i İstanbul Ulaşım A.Ş, Lüleburgaz, Dağ Mühendislik, OKANÜniversitesi, LeventÇırpıcı , Tuzla Marina, Hattat Holding, doğrudan satış, Sabancı, GünsanElektrik, Leaf International Awards 2014, Hidrolux, Mimsan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.