İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor
12 Mart 2018, Pazartesi 09:45:00
İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor
Motivasyon ve ekip toplantıları yeni deneyimlere dönüşüyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfağı merkezine alarak yemek, aksesuar, eğlence ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, takım çalışması, motivasyon etkinlikleri düzenlemek isteyen firmaların kurumsal etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. İntema Yaşam Akademi’nin yemek workshopları, paylaşmayı, yeni bir şeyler öğrenmek ve denemek isteyen, mutfakta yeni hikayeler ve yeni mutluluklar eklemek isteyen şirketleri bekliyor.

‘Besleyici Deneyimler’ sloganıyla bünyesinde mutfağa dair onlarca ürün, yemek- deneyim markasını bulunduran İntema Yaşam, birbirinden keyifli yemek workshopları düzenlediği “İntema Yaşam Akademi”de firmaların kurumsal etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. İntema Yaşam Akademi, takım çalışması, motivasyon etkinlikleri düzenlemek isteyen gruplara ve şirketlere alternatifli workshoplar sunuyor, profesyonel şeflerin mevsiminde sebze ve meyvelerle oluşturduğu çok özel menülerle ilginç ve besleyici lezzetler keşfediliyor.

Kurumsal etkinlikler profesyonelleri bir araya getiren özel fırsatlar olmasının yanı sıra; şirketlerin kimliğini doğru yansıtması ve katılımcıların pozitif deneyimi için de önemli. İntema Yaşam Akademi, son teknoloji ürünlerle tasarlanmış mutfaklarda, deneyimli ve uzman şefleriyle birlikte şirket içi etkinliklerine yemek üzerine yeni deneyimler sunuyor. Doğal tatlar incelikle işleniyor, yerel ve global yemek kültürüyle ruha iyi gelen, yenilikle beslenen ve besleyen Akademi mutfağında yemek pişirmenin keyfine varılıyor. 

Kurumlara özel menülerde besleyici tatlar sunuluyor

İntema Yaşam Akademi’nin şeflerinden, dünyada henüz kullanılmaya başlanmış yeni teknikler ile yerel ve iyi beslenme biçimleri pratik yöntemlerle öğreniliyor. Şirketlerin ve çalışanların ofis dışında kaliteli vakit geçireceği zengin bir içeriğe sahip olan workshoplar için çok özel oluşturulan menülerde besleyici tatlar keşfediliyor. Yaratıcılığı pekiştirecek tüm yeni deneyimler Akademi mutfağında yaşanıyor.

Mutlulukla hatırlanacak bir deneyim kazanılıyor

İntema Yaşam Akademi workshopları, 2 kişilik istasyonlarda gerçekleşiyor. Şirketlerin 12 veya 20 kişilik gruplar halinde 3 saatini keyifle geçirdiği workshoplarda, ortaya çıkan harika tatlar hem ekibi hem de kişiyi keşfetmenin doyumuna ulaştırıyor. Ayrıca yaşanan bu deneyimin mutlulukla hatırlanması için katılım sertifikası veriliyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


226 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema Yaşam Akademi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
OMV Samsun Elektrik Santrali, KartalKule, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Merkez Binası, YalçınKıroğlu, GayrimenkuldeLiderlerZirvesi, Simon G. Shaya, İstanbul 216, Otis Üniversitesi, Antalya Organize Sanayi Bölgesi, The Marmara, Alpugan Mimarlık, YEM Fuarcılık, Maldivler, Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi, Hattat Termik Santrali, Dragos Konutları, OVO, Zeynel Özmen, ATAÖZ Tekstil, IQ Alüminyum, yapı dergisi, Ascendum Türk, JICA , ‘Sinerji”, Oxy banyo , Şafak , KUZEYAfrika, RecordatiOfisi, EYGGayrimenkul , VeyselEroğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.