Care&Comfort ile banyolarda estetik rahatlık | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Care&Comfort ile banyolarda estetik rahatlık
12 Mart 2018, Pazartesi 10:18:44
Care&Comfort ile banyolarda estetik rahatlık
Tasarım ve üretim anlayışının odak noktasına “insanı” koyarak kişiye ve duruma özel çözümler yaratan BOCCHI, yaşlılar ve bedensel engelliler için tasarladığı Care&Comfort ürünleri ile banyolarda konfor ve estetiği herkes için erişilebilir kılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

BOCCHI, yaşlı ve ben özel çözümler sunduğu Care&Comfort banyo ürünleriyle tasarımda duyarlı yaklaşımın öncülüğünü yapıyor. Avrupa’da yaşlılar ve bedensel engelliler için banyo ürünleri sunan ilk firma olan BOCCHI, konforlu ve estetik banyo ürünlerinin ne denli önemli bir ihtiyaç olduğunun bilinciyle, uluslararası standartlara uygun, fonksiyonel, ergonomik, güvenli ve aynı zamanda oldukça estetik tasarımlar yaratıyor. Kişiye özel olarak verdiği mimari destek hizmetiyle Care&Comfort ürünlerinin mekanlara en güvenli, en estetik ve en erişilebilir şekilde yerleştirilmesini de sağlıyor.

Care&Comfort ürünleri, sahip oldukları tutunma barları ile yaşlı ve yürüme güçlüğü çekenler için tuvalet ve duş alanlarında ekstra destek sağlayarak kişiye güvenli bir ortam ve bağımsızlık kazandırıyor. İnovasyona yatırım yapma vizyonuyla rakiplerinden ayrılan BOCCHI, Care&Comfort ürünleri arasında yer alan, elektrikli kaldıraç ile çalışan küvet, kolay girilebilir banyo küveti ve tam otomatik kaldıraçlı banyo küveti ürünlerinde tasarımı yüksek teknolojiyle buluşturarak farklı ihtiyaçlara çözüm üretiyor. İki farklı boyutta tasarlanan zemine sıfır duş tekneleri ise yıkanma çözümlerinde küvetlere alternatif bir seçenek olarak sunuluyor. Tüm bunların haricinde klozet kaldıracı, lavabo eğme mekanizmaları, katlanabilir destek kolları ve 6 farklı renk seçeneğinde lavabo, klozet ve antibakteriyel tutunma barları ile de kişi mekanın her noktasında destek görüyor. İşlevsel tasarımı estetik ve konfordan ödün vermeden sunan Care&Comfort ürünleri, engelli bireylerin alışılagelmiş sadece fonksiyon odaklı banyolar yerine, günümüz kriterlerine uygun stil sahibi ve ihtiyaçlarının karşılandığı mekanların keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Yaşlı ya da engelli bir kişinin başkasına muhtaç olmadan tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlamak amacıyla tasarlanmış bir tuvalet yardımcısı olan tuvalet lifti, kullanıcısına göre şekillendirilerek kişinin boy ölçüsüne ve gövdesini sabit tutma derecesine göre ayarlanabiliyor. Her iki yanda bulunan kol destekleri üzerindeki buton yardımıyla da kişiye düzgün ve kesintisiz bir oturuş - kalkış hareketi kazandırılıyor. Tuvalet liftinin kontrol mekanizmasıyla senkronize çalışan bu kumandalar sayesinde, kişinin tuvalete otururken oturağın alçaltılması, tuvaletten kalkarken de yükseltilmesi sağlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1593 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Care&Comfort, BOCCHI, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Care&Comfort ile banyolarda estetik rahatlık


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gordon Guillaumier, DAF Enerji, İntes Yapı, CDP Türkiye, MaiResidence, "Eyyübiye, OAC İKLİMLENDİRME A.Ş., 540/4 Parsel, İstanbul İnşaatçılar Derneği, YDAGrup, Aray Dış Ticaret, Yeni Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği, Park Yaşam Mavişehir, Murat Kazaz, Mistubishi, Halit Yıldız, Univa, HDF, COPEC, Tecnica, Galatasaray Yönetim Kurulu, Eclipse Serisi , Yunanistan Korfu, Ahmet Çakır, İzmit Körfez Geçiş Projesi, GreenoxResidence, steel, Malatya Hilton Otel, ElysiumSerenityKandilli, Vaillant Group Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.