GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor
12 Mart 2018, Pazartesi 10:54:40
GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor
11 Mart tarihi, 2010 yılından bu yana küresel olarak tesisatın önemine dikkat çekmek için Dünya Tesisat Günü olarak takvimlerde yer alıyor. GF Hakan Plastik de bu gün özelinde Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya Tesisat Konseyi’nin tüm dünyada sektörün önemli rolünü ortaya koymak, yapılan çalışmaların geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla tasarlandığı Dünya Tesisat Günü, 2010 yılından bu yana 11 Mart tarihinde kutlanıyor. Dünyada su kaynaklarının giderek azalması ve bu kaynakların verimli kullanılmasına duyulan ihtiyaç, suyun dağıtımı için yapılan çalışmaların önemini de artırıyor. Dünya Tesisat Günü için GF Hakan Plastik adına bir açıklama yapan Yurtiçi Satış Direktörü Murat Üçer de Dünya Tesisat Konseyi’nin bu girişiminin önemine dikkat çekerek şunları kaydetti:  “Tesisat, hijyen ve sağlık koşulların oluşturulması ve devam ettirilmesi konusunda son derece önemli; aynı zamanda insan ve çevre sağlığı arasındaki bağlantıyı sağlaması da. Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi, yangın söndürme, vb. konularını içeriyor.  Konu, suyun doğru yönetilmesi olduğu için ehliyetli kişiler tarafından yapılması önemli. Tesisat mühendisliğinin doğru yapılması, ürünlerin doğru seçilmesi ve çizilen projenin doğru uygulanması birbirini tamamlayan unsurlar. 

Biz üreticiler, ürünlerimizi geliştirirken pek çok konuyu göz önünde bulunduruyoruz: hijyen, dayanıklılık, sessizlik, vb. Değişen ihtiyaçlar kendimizi yenilememizi, yeni ürünler sunmamızı gerektiriyor. Projelendirme aşamasında da sağlıklı ve uzun tesisat ömrü için uygun boru ve donatım malzemelerinin seçilmesi şart. Ürünlerin uygulaması ayrı bir uzmanlık alanı. Biz bu konuyu çok önemsiyoruz. Çünkü sunduğumuz ürünlerin performansı ve kalitesi, uygulamayı yapan tesisat ustalarının mahareti ile kendini gösterebiliyor. Bu nedenle tesisatla ile ilgili tüm gerçek kahramanların Dünya Sıhhi Tesisat Günü’nü kutluyoruz”.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 235 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
YİD, Turgut Kabaca, İsmail Ekşi, ERA Teknik Koleji, DemirtaşOSB, evre ve Şehircilik Bakanlığı, Endülüs, Yetim Merkezi , Manisa Aydın, Genç Endüstriyel Boya, Mustafa Ertan Keskin, Deprem Komitesi, EasyStone, KırkıncıoğluGrup, Dendro , Bozdoğan Kemeri, Kavanya Koru, OlimpaPark, BirlikLife, İZBAŞ, Isı Yalıtım Paket Sistemi, Zonguldak Kozlu Ilıksu Yaşamkent, Royal Institute of British Architects, fabrika inşaatı, Therm, KSB Pompaları, Milas-Bodrum, “Endüstri ve Çözümler”, Tüyap Fuar Merkezi, CeresYatakOdası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.