Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:18:47
Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi
Herkes artık baharın yüzünü göstermesini bekliyor. Baharla birlikte doğanın yeniden zümrüt yeşili kıyafetine bürüneceği günler de yaklaşıyor. Doğanın geçirdiği bu değişim, elbette dekorasyona da yansıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Herkes artık baharın yüzünü göstermesini bekliyor. Baharla birlikte doğanın yeniden zümrüt yeşili kıyafetine bürüneceği günler de yaklaşıyor. Doğanın geçirdiği bu değişim, elbette dekorasyona da yansıyor. Farklı tasarıma sahip elektrik anahtarı ve prizleriyle Panasonic Eco Solutions Türkiye de şimdi baharın desenlerini evlere taşıyor. VİKO imzalı, Artline Serisi Karre Style tasarımları, yaprak motifli zarif modelleriyle yaşam alanlarına baharın enerjisini getiriyor.   

Doğa, yakında gelecek bahara hazırlanıyor. Şimdi evler de doğaya ayak uyduruyor. VİKO’nun Artline Serisi Karre Style modelleri, minimal tarzı ve üzerinde yapraklar bulunan tasarımlarıyla mevsimin ruhunu yansıtıyor. Karre Style’ın bahar konseptli elektrik anahtarları ve prizleri, evinizde yaratmak istediğiniz mevsim değişikliğini kusursuz şekilde tamamlıyor. 

Her yaştan zevke seslenen Karre Style modelleri, evinizin her alanında olduğu gibi çocuklarınızın odasında da güvenle kullanabileceğiniz şekilde üretiliyor. Özellikle prizlerden kaynaklı ev kazaları ve elektrik çarpmalarına karşı hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde çocuk koruma kapakları bulunuyor. Bu sayede çocukların, priz deliklerine sivri cisimler sokması engellendiği gibi en üst seviyede güvenlik de sağlanmış oluyor. Ülkemizde tüm kazaların %18-25′ini ev kazalarının oluşturduğunu ve bu kazalarda elektrik çarpmalarının önemli bir paya sahip olduğunu düşündüğünüzde bu özellik gerçekten içinizi rahatlatıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1533 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO, Karre Style,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
insanasaygıödülü, Cemre Ceylan, İzmirSerbestBölgesi, Mehmet Ülkü, TRTtürk, Hülya Kanigür, Mashattan, ACIWorld, Bura Residence, 1000, Rim-ex, Ali Çandır, Orhan Güner, VadistanbulTeras, Litec, Nurus Design , GİB, Dr. Christian N. Kirsten, Trump AVM, NarvenTermalSağlıkKasabası, Duetron, İnşaat Müteahhitleri Federasyonu, Gana-Türkiye İşbirliği ve Kalkına Derneği (TUDEC), Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz, Deloitte Türkiye, İnaş Yapı, Foz Holding, Oğuz Kösebay, Flowerbox, Interlight Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.