Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:26:41
Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi
Kurumsal etik değerler ve yönetim konusunda en iyi uygulamaların teşvik edildiği bağımsız bir araştırma merkezi olan Ethisphere Enstitüsü Rockwell Automation’I 2018 yılında Dünyanın En Etik Şirketi ünvanına layık gördü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kendisini endüstriyel otomasyona adamış dünyanın en büyük şirketi Rockwell Automation, Ethisphere Institute tarafından 2018 Dünya’nın En Etik Şirketleri listesine girmeye layık görüldü. Ethisphere Institute’e ait pozitif değişikliği tetikleyen ve ahlaki yönetim ve kurumsal davranışı iyileştiren 135 seçkin global şirketin yer aldığı listeye Rockwell Automation 10. kez yer aldı. 

Rockwell Automation Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Blake Moret “Doğruluk ve dürüstlük bizim kurumsal DNA’mızın bir parçası ve Ethisphere’in çalışanlarımızın şirket değerlerimizi her gün yaşatmak için yaptıklarını ödüllendirmesinden gurur duyuyorum” dedi ve şöyle devam etti: “Birbirimize dürüstlükle, ahlakla ve saygıyla yaklaşmak sadece yapılması gereken doğru şey olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli değerlere sahip olduğumuz için şirketimizin büyümesine de destek olurlar”.

“Dünyadaki söylemler 2017'de derin bir biçimde değişirken, daha güçlü bir ses ortaya çıktı. Ortak bir hukuk devleti ile çalışan global şirketler artık toplumun insanlık halini iyileştirmek için en güçlü kuvveti haline geliyor. Bu yıl firmaların giderek seslerini bulduklarını gözlemledik. Özellikle Dünyanın En Etik Şirketleri örnek liderlik sergilemeye devam etti” diye konuşan Ethisphere CEO'su Timothy Erblich, Rockwell Automation'daki herkesi, Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri olarak seçildikleri için tebrik ederim” dedi. 

Rockwell Automation bugün 2017 Kurumsal Sorumluluk Raporu'nu yayınladı. Rapor, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımımızı, bütünlük kültürümüz ve etik ticari uygulamalarımızla birlikte detaylandırmaktadır. Sürdürülebilir müşterilere, sürdürülebilir bir şirkete ve sürdürülebilir bir topluma hizmet ederken benimsediğimiz yaklaşımımızı paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 246 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Rockwell Automation,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İnovasyon Yarışması , apı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Confair, Hüsret Temiz, Trablus, İş Makinaları, GROHE Red, Trend Card, SiestaMeydan, Nataş, Yenişehir Rezerv Yapı Alanı, Kozapark, AltındağKonutları, Marmoline karolar, İstanbul Serisi, www.kale360.com , HDS, İstek Belde, MarkaGrup, doğa, İkon Events, Diyarbakır Dicle Nehri, Hasanpaşa Gazhanes, hlas Yapı, Erkan Öztürk, Pop-Out, Frankfurt, Mojito Workshop, Can Aynagöz, Eser Ergün, Hyundai R27Z-9 Mini Ekskavatör ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.