VitrA'ya ödül yağmuru | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
VitrA'ya ödül yağmuru
12 Mart 2018, Pazartesi 11:30:31
VitrA'ya ödül yağmuru
Ocak ayında Good Design’dan 11 ödül alan VitrA, iF’ten de biri “gold” toplam 8 ödülle döndü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ürün ve tasarım kalitesi açısından dünya çapında mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen iF’ten VitrA’ya 8 yeni ödül geldi. Modası hiç geçmeyecek yaşam alanları yaratan doğal taş görünümlü seramik serisi Stix, iF’in altın ödülünü almaya hak kazandı. VitrA Tasarım Ekibi'nin imzasını taşıyan banyo serisi Sento, armatür serisi Suit, oturma alanlı duş teknesi Seat ile Frame yarı monoblok lavabo ödüle layık görüldü. VitrA’nın karo serilerinden Black Swan ve Tech-slate de iF’ten ödülle döndü. Markanın, sürdürülebilirliğe vurgu yapmak üzere konteynerler kullanılarak tasarlanan Unicera fuar standı da ödül aldı. VitrA, ocak ayında da  dünyanın en eski ve en yaygın tasarım yarışmalarından Good Design kapsamında 11 ödülün sahibi olmuştu.

1953’ten bu yana düzenlenen iF Design Award’a bu yıl 54 ülkeden 6.400’ün üzerinde başvuru yapıldı. Ürünler; tasarım, endüstri ve mimari alanlarında uzman 63 kişilik uluslararası jüri tarafından, yenilikçilik, fonksiyonellik, estetik ve çevre sorumluluğu gibi kriterlerle değerlendirildi. Bugüne kadar 22 İF ödülü almaya hak kazanan VitrA'nın ürünleri ayrıca; EDIDA, Design Innovation, Design Plus, Iconic Awards, Interior Innovation, iF, Plus X, Red Dot, Wallpaper gibi dünyaca ünlü tasarım ve inovasyon ödüllerine sahip.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 1577 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Good Design, VitrA, iF Design Award, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VitrA'ya ödül yağmuru


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEED® Gold Sertifikalı Ofis Binası, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, ESTAConstructio, Esra Altay, Orta Doğu, SUOZ Enerji, ABHorizon2020Programı, ERATürkiye, Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, DoubleTreebyHiltonPiyalepaşa, Roomy, Head Ofis , Dijital dönüşüm, AyparkResidence, Rize Güneyce , Hicabi Keleş, Meridian for Business, Fidan Yazıcıoğlu, Allison, Logic Kombi, Joyo, Kandilli Rahathanesi, Atık Ara depolama tesisi, Praktiker, Anadolu Sağlık Merkezi, Foamboard Frigo, Özgür Çamlıbel, Mendreres Türel, İHMD, Metropak Ambalaj,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.