Beyoğlu Marka Projeler İle MIPIM 2018’e Çıkarma Yaptı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Beyoğlu Marka Projeler İle MIPIM 2018’e Çıkarma Yaptı
12 Mart 2018, Pazartesi 11:47:58
Beyoğlu Marka Projeler İle MIPIM 2018’e Çıkarma Yaptı
Beyoğlu’nun marka projelerini uluslar arası yatırımcılara tanıtmak için Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2018’deki yerlerini alıyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Rekabetçi, yenilikçi, istihdam üretecek, teknoloji ve inovasyonun dönüştürücü gücünün farkında olan uluslar arası yatırımcıları Beyoğlu vizyonunun bir parçası olmaya davet edeceğiz” dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın en büyük ve en önemli gayrimenkul fuarı MIPIM 2018, 13-16 Mart 2018 tarihleri arasında Fransa’nın Cannes kentinde yapılacak. Fuara dünyanın dört bir yanından, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 100’e yakın ülke katılacak. Türkiye’nin marka ilçelerinden olan Beyoğlu da fuara katılmak için hazırlıklarını tamamladı. Son yıllarda hızla yükselen ve yabancıların ilgi odağı olan Beyoğlu, gecen yıllarda olduğu gibi bu yılda fuarın ilgi odağı olacak.  Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın öncülüğünde fuarda yerini almaya hazırlanan Beyoğlu Yatırımcılar Grubu (BIG), Beyoğlu’nun marka projelerini uluslar arası yatırımcılara tanıtılacak.

25 PROJE VE 25 FİRMA İLE TANITILACAK

Beyoğlu fuarda; Taksim 360, (Tarlabaşı) Galataport, Haliçport, Okmeydanı, Örnektepe Dönüşüm, Piyalepaşa İstanbul, AKM, Maksim, Narmanlı Han, Rumeli Han, Alkazar, Koç Müzesi Dolapdere, Martı Projesi, Benasta Beyoğlu, Krea, Ege Yapı, Tom Tom Gardens ve Taksim Camii’nin de aralarında bulunduğu 25 proje ve 25 firma ile görücüye çıkacak.

HEDEFİMİZ İLÇEMİZİ VE ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITMAK

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nu ve yapılan yatırımları pazarlayabilecekleri her türlü organizasyonda yerlerini almaya gayret gösterdiklerini belirterek, “Beyoğlu Belediyesi ve BIG olarak MIPIM Gayrimenkul Fuarı’na 2015, 2016 ve 2017 yıllarında da yerimizi aldık, bu yıl da alacağız. Geçtiğimiz yıl 35 firma ve 47 proje ile katıldık ve sadece Beyoğlu’nu değil; İstanbul’umuzu ve ülkemizi de yatırımcılara etraflıca anlatma fırsatı yakaladık. Geçen sene yenilediğimiz Beyoğlu maketi fuarda yoğun ilgi görmüştü. Bu yıl da aynı hedefle ilçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

 YATIRIMCILARI BEYOĞLU VİZYONUNUN BİR PARÇASI OLMAYA DAVET EDECEĞİZ

Dünyanın şehir haritası değişse de İstanbul'un konumunun ve öneminin asla değişmeyeceğini de ifade eden Başkan Demircan, “İstanbul'un dünyaya açılan kapısı Beyoğlu da bu listedeki yerini koruyacak. Hatta, cazibesine cazibe katacak. Önümüzdeki üç yılda son 13 yılda Beyoğlu'nda elde ettiğimiz büyümeye denk bir gelişmeye imza atmayı hedefliyoruz. Şehirlerarası rekabette açık ara öndeyiz.  Bu gerçek tartışma götürmeyecek kadar açık ve nettir. Ülkemizin, İstanbul’un ve özellikle de Beyoğlu’nun yabancı yatırımcılara ihtiyacı vardır. Gündemimiz, yatırım, ilerleme, istihdam, rekabet, yenilikçilik… Bu yıl da MIPIM’de rekabetçi, yenilikçi, istihdam üretecek, teknoloji ve inovasyonun dönüştürücü gücünün farkında olan uluslar arası yatırımcıları Beyoğlu vizyonunun bir parçası olmaya davet edeceğiz. Burası dün olduğu gibi bugün de dünyanın merkezidir. Dünyanın merkezinde ürettiğimiz fırsatlar herkese açık.” şeklinde konuştu

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 372 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Beyoğlu Belediyesi, MIPIM 2018, Ahmet Misbah Demircan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Beyoğlu Marka Projeler İle MIPIM 2018’e Çıkarma Yaptı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 

ÇukurovaHavalimanı, TİMCO, DumankayaCadde, NefAtaköyResidence , REED TÜYAP, AzerbaycanUluslararasıGayrimenkulveYatırımFuarı, AltuğAkbaş, Sadullah Ergin, tatilsepeti.com, Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş., Ergün Atalay, Nina Libeskind, Celil Özdemir, JW968 dış aydınlatma , “Republika Academic Aparts”, Evyap, ZehnderFina, MustafaŞahin, Büyükçekmece Hadımköy, PalmiyeParkMare, URTİM, Levent Çakıroğu, REIDINEmlakEndeks, Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış AŞ, Businessİstanbul, Ukrayna, Halis Toprak, DAP DALGA KULE, NUROOF Araştırma Geliştirme Projesi, HasanKöksal,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.