Doğallıktan yana olanların tercihi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Doğallıktan yana olanların tercihi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:53:56
Doğallıktan yana olanların tercihi
Çilek’ten ahşap doğallığıyla Mocha Bebek Odası
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bebeklerin sağlıklarını ebeveynleri kadar düşünen Çilek, doğal meşe kullanarak tasarladığı Mocha Bebek Odası ile miniklerin güvenli ve rahat bir şekilde uyumalarını sağlıyor. Doğallıktan yana olan ebeveynler minikleri için Mocha Bebek Odası’nı tercih ediyor. Farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanan Çilek, bebek bekleyen ebeveynlerin karşısına Mocha Baby ile çıkıyor.

 Ahşabın doğallığı ‘Mocha Baby’ ile bebek odalarında

Mocha Baby’yi miniklerin rahatını düşünerek tasarlayan Çilek, yumuşatılmış kavisli formu ve parmaklık aralıkları sayesinde bebeklerin güvenliğini üst seviyede tutuyor. 3 kademeli olarak ayarlanabilen karyolası ile bebekler ve ebevynler için konfor sunan Mocha Baby, karyolanın altında bulunan bölmeli alt çekmece sayesinde bebeklerin eşyalarının daha düzenli saklanmasını sağlıyor. 3 kapaklı dolabı ve son teknolojiyle tasarlanan fren sistemiyle bebeklerin uykularının bölünmemesini de sağlayan Mocha Baby Serisi, duvara monte edilebilen rafıyla da bebeklere ait özel eşyaları sunma olanağı tanıyor. 

 Mocha Baby Serisi ayrıca, E0 standartlarına sahip, 16mm kalınlıkta melaminli yonga levhadan üretilen güvenlik, sağlık, ergonomik koşulllar içerikli TÜV GS Avrupa ve Amerika güvenlik standartlarına uygun teknik tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1587 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğallıktan yana olanların tercihi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İSMOB 2014 Tasarım Yarışması, Muhammet Doğan, GROHE BestMatch™, Elit Yapı, Naci Görür, DünyaMimarlıkHaftası, ADesign Award & Competition, Ceylan Karavil Park, TaHoma® Akıllı Ev Sistemi, Orgatec 2014 Fuarı, Sekura, Vera Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kemal Ozan Sayın, Airport Plaza, Hüseyin Başaran , Tago Mimarlık, Vekalet Kaba, Yusufeli Barajı, Heavy Industries VRF, Thomas Culhane, Kuveyt Türk Bankacılık Üssü, Betül Dural, “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award”, Makro Market, MitsubishiElectric, “Push and Wash”, Abroholos 216, Sırça, GüvençÖzel, Tahran Uluslararası Havalimanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.