Tabanlıoğlu MIPIM’de ağırlığını yine hissettirecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Tabanlıoğlu MIPIM’de ağırlığını yine hissettirecek
12 Mart 2018, Pazartesi 12:21:41
Tabanlıoğlu MIPIM’de ağırlığını yine hissettirecek
Türkiye’nin küresel arenada en güçlü mimarlık ofislerinden Tabanlıoğlu Mimarlık, dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarlarından MIPIM’e bu yıl da damgasını vuracak. Bu yıl fuarda özellikle Amerika’daki projelerini öne çıkaracak Tabanlıoğlu, 13 Mart gecesi uluslararası yatırımcılar, basın ve mimarlık çevrelerinden oluşan davetlilere özel bir davet verecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tabanlıoğlu Mimarlık, dünyanın en büyük ve en prestijli gayrimenkul fuarlarından MIPIM’de yine en dikkat çeken mimarlık ofislerinden biri olacak. 13-16 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Cannes kentinde 29’uncusu düzenlenecek MIPIM, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yüze yakın ülkeden katılımcı ve binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Etkinlik,gayrimenkul yatırımcıları, fonların yöneticileri ile proje sahiplerini, mimarları, yerel ve merkezi yönetimleri uluslararası seviyede bir araya getirecek. MIPIM, multidisipliner, karma-katılımlı, sürdürülebilir ve rasyonel iletişimin alt yapısını sağlayacak adımlar atılmasına öncülük ediyor. Alanında dünyanın önde gelen organizasyonlarına düzenli ve etkin bir şekilde katılım sağlayan Tabanlıoğlu Mimarlık, bu yıl MIPIM kapsamında Palais Stephanie Beach’te bir davet verecek.

13 Mart akşamı gerçekleşecek buluşmada uluslararası yatırımcılar, basın ve mimarlık çevrelerinden oluşan davetlilere, Türkiye ile ilgili olasılıklar ve özellikle bu coğrafyada üretilen mimari projelerin niteliğini ifade etme imkânı sağlanacak.

MIPIM’in küresel çapta önemli bir etkinlik olduğunu kaydeden Melkan Gürsel, “Bu yıl bu platformda özellikle New York ve diğer Amerika projelerimizi öne çıkaracağız. Kar Properties tarafından hayata geçirilecek Miami Riverfront Park öne çıkan projelerimiz arasında olacak. Miami Nehri üzerinde en prestijli bölgelerinden birinde yer alan yüksek katlı binada, lüks otel ve rezidanslar yer alacak. Konumu nedeniyle ortak alanlar da öneren bu yapı, cazibe merkezi olarak kent yaşamına canlılık katacak.Bu ve diğer projelerimizin MIPIM’de yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz” dedi.

Tabanlıoğlu Mimarlık’ın, New York, Londra, Dubai ve Doha’daki ofislerinde faaliyetler yürüttüğünü vurgulayan Murat Tabanlıoğlu, “Son dönemde gerçekleştirdiğimiz sergilerle de Avrupa basınında ilgi uyandırdık.2017 sonunda Architekture Galerie Münih’ten gerçekleşen sergiden sonra,MIPIM’le eşzamanlı olarak, 15 Mart’ta Architekture Galerie Berlin’de Atatürk Kültür Merkezi’nin odağına alan bir sergi açılacak. Ayrıca, davet edildiğimiz, Nisan ayında gerçekleşecek“Milan Design Week 2018: Interni Exhibition” için bir enstalasyon hazırlığındayız” diye konuştu.

MIPIM 2018’den ödül

MIPIM AR Future 2018’de yeni Atatürk Kültür Merkezi projesi ve Magnaura Sarayı yenileme projesi ile Commended/Başarı Ödülüne layık bulunan Tabanlıoğlu Mimarlık, etkinliğin diğer ödül programı MIPIM Awards 2018’de ise Astana Tren İstasyonu ve Bodrum Loft projeleri ile yarışıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım5041 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tabanlıoğlu Mimarlık, MIPIM 2018, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tabanlıoğlu MIPIM’de ağırlığını yine hissettirecek


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Davut Yazıcıoğlu, Nilgün Dil, Türk Patent Enstitüsü, anaokulu, Bien Naturawood , BorusanMakina, OSHA, Limak Holding, Mix Center, Regal LCD TV, İngiliz Premier Ligi, Haute Couture projesi, LC 64 WA 621, Alkumru, Arch+ Design Summit 2018, 36 Ay Vade Dönemi , TIRSAN TELEMATİK, Dyo Klimatherm, Akfen GYO, Nezihe Kılınç, EsenlerBelediyesi, AHR Dallas, Orhan Birdal, Villari Koleksiyonları, 1Coastal City, BabacanHolding, Özlem Demirci Duyarlar, Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları , MustafaCeceli, Atık Su Borsası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.