Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu
12 Mart 2018, Pazartesi 12:31:07
Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu
Seramik sektörünün öncü ismi Yurtbay Seramik, 27 Şubat-03 Mart 2018 tarihlerinde CNR’ da gerçekleştirilen UNICERA 30. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı için hazırladığı göz alıcı standı ve en yeni serileriyle her sene olduğu gibi bu sene de damgasını vurdu!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Unicera fuarının ilk açılış günü, “DOĞADAN SANATA” yansıttığı en yeni ürünlerini göz alıcı bir tasarımla hazırladığı standında ziyaretçilerinin beğenisine sunan Yurtbay Seramik’i, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ziyaret etti. Yurtbay Seramik standında incelemelerde bulunan Sayın Mehmet Şimşek, stantta yer alan en yeni seri tasarım ürünleri de yakından inceleyerek beğenisini dile getirdi.

Fuarın ikinci günü olan 28 Şubat’ta çini sanatına kendi iç dünyasının renklerini işleyerek her bir eseri adeta ölümsüzleştiren Seher Nigiz konuk oldu. Seher Hanım’ın Yurtbay Standında düzenlemiş olduğu workshopa yaklaşık 50 hanım katıldı. Gün içinde katılımcılarla üç ayrı ders yapılarak öğretici ve herkes için unutulmayacak bir gün yaşandı.

Türkiye’den ve de dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçi ve sektör profesyonelleri tarafından da ilgiyle izlenen Yurtbay Standının üçüncü gününde ise Geri Dönüşüm ve Dekorasyon Koçu, Tacihan Özkan Yongacı katılımcılara unutulmaz bir workshop düzenledi.Her tasarımı adeta birer sanat eserine dönüştüren Tacihan Hanım’ın geçmişe terk edilen nesnelere nasıl hayat verdiğini uygulamalı olarak anlattığı workshopa 60 hanım katılımcı misafir oldu. Dört ders olarak düzenlenen bu unutulmaz etkinlikte birbirinden güzel paylaşımlar akıllarda unutulmamak üzere yer etti.

Trio müzik grubunun birbirinden eşsiz parçalarıyla eşlik ettiği kokteylde ise misafirler bir yandan müziğin ahengiyle huzur bulurken diğer yandan Yurtbay Standının adeta bir sanat eserini andıran muhteşem yansımalarıyla kendilerine sanat ziyafeti yaşattılar.

UNICERA'da tüketici ve profesyonellerden tam not alan Yurtbay Seramik, en yeni serileriyle dünyaya sesini duyurmayı yine başardı. Aynı zamanda en ince ayrıntısına kadar tasarlanan standın ihtişamı da yine ziyaretçiler arasında en çok konuşulan stant olmasını sağladı. Son olarak, fuara damgasını vuran Yurtbay Seramik, standına konuk olan tüm ziyaretçilerine içtenlikle teşekkürlerini sunuyor. Yurtbay Seramik ile ilgili yenilikleri aşağıdaki linkten daha yakından takip edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 244 kez okunmuştur.


ETİKETLER : UNICERA, Yurtbay Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Datça, Bornova, Sinpaş Altınoran, Xanadu Resort, CrystalHotels, daikin, The European Centre for Architecture ve The Chicago Athenaeum, Şangai Uluslarası Finans Merkezi kuleleri, PolimeksHolding, Özkan Öztürk, Blue Moon, Erciyes, Uğur Kıstaş, İstanbul Metrosu, Hüseyin Şahin, BirolErgüven, İrfan Aydoğan, ÖmerBaktır, Ar-Ke İnşaat, Kentsel Dönüşüm Laboratuvarı, Santralistanbul Enerji Müzesi, Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, Starcity Outlet AVM, YARD 9, SolarTurkey, deprem dönüşümü, Kale Kilit Dış Ticaret, Kitchen Fuar, Celaleddin Polat, Rodolfo Dordoni,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.