Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor
12 Mart 2018, Pazartesi 14:11:18
Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor
Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları 2018 yılına üç yeni seri ile girdi. Stone, Deluxe ve Elite serileri 2018 yılının parke trendlerine yön verirken, doğanın sade ve zarif dokusunu, güçlü çizgilerle dekorasyona taşıyor. Modern mekânların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday üç seri, kalitesi, aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor.

Laminat parke üretiminde dünyanın en büyük 4 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları, tüketicilerin ihtiyaçlarına ve beğenilerine yönelik üç yeni parke dizisi sunuyor. Türkiye’de laminat parke döşenen her üç evden birinde bulunan iki markanın 2018 yılına özel serileri Stone, Deluxe ve Elite, mekânları daha güçlü, lüks ve seçkin kılıyor.

 Taş gibi parkenin yeni adı: Stone

Tüketiciye 30 yıl garanti süresi sunan Stone serisi, hijyen plus özelliği ile öne çıkıyor. Hijyen plus özelliği ile bakteri bulundurmayan seri, ahşabın doğallığı ve taşın dokusundan ilham alıyor. Doğanın uyumunu yaşam alanlarına taşıyan bu mükemmel ikili, yenilikçi karakteriyle sıra dışı tasarımlara ilham veriyor. Türkiye’de ilk ve tek AC6 aşınma sınıfındaki ürün, dayanıklılığı ile de sektöre damgasını vuruyor. Özellikle de trafiği yüksek alanlar için önerilen seri, 8 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak kullanıma sunuluyor. 

Parkede seçkin bir öneri: Deluxe

Deluxe serisi, 8 mm kalınlığı ile kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor. Sahip olduğu renk ve doku çeşitliliğiyle seçici davrananlara yönelik kombinasyonlar yaratan seri, şıklık ve estetiği modern çizgilerle buluşturuyor. Lüks yaşamdan ilham alan seri, yaşam alanlarına seçkin bir çözüm önerisi sunuyor. Fazla kullanıma ve zorlanmaya dayanıklı seri, AC4 aşınma seviyesine sahip.

Değişimin en şık seçeneği: Elite

Değişim çağından ilhamla tasarlanan Elite serisi, yaşam alanlarını bu değişime hazırlıyor. Her mekânda gözle görünür değişimin öncüsü seri, 12 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak sunuluyor. AC4 aşınma seviyesi ile hem ev hem de ofis ve mağaza gibi gezinimi yüksek alanlara yönelik tasarlanan seri, 15 yıl garanti süresi veriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 351 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Deluxe serisi, Kastamonu Entegre, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MuratDönmez, One Ortaköy, ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Atila Gürses, Yunanistan ve Türkiye Bölge Ticaret Müdürü Gergely Nagy, Mebuskent, Evviva Gümüş City, DGG International , Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, N Logo, AquaCleanMera , West Gate, Corridor, DünyaBankası, UPM, Doğa Şehircilik, Genyap, ODAŞEnerji, Dücane Cündioğlu, NataHolding, MercedesBenzTürk, İskele , Baumit StarContact, Zeki Özen, PanaHolding, BahçecikBitlis, İzmir Hilton Oteli, N’evoStudios, DIN 51097, Radius Elements, Münir Özkök,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.